Gól: 64. Greenwood.
Rozhodovali: Ruc - Ferenc, Jankovič - 300 divákov.
SLOVENSKO 19: Surovčík - Dolinský (29. Tandara), Nagy, Malý, Obert - Lichý - Gembický (74. Letenay), Ďatko (46. Veselovský), Lavrinčík (83. Laurinec), Bari - Bobček. Tréner: Albert Rusnák st.
ANGLICKO 18: Trafford - Matheson (78. Azeez), Wood, Roberts, Bondswell (90+. Mengi) - Musah (90+. Tetek), Weir - Madueke (90+. Sarmiento), De Carvalho (78. Palmer), Mighten (77. Rogers) - Grrenwood (83. Gelhardt). Tréner: Ian Foster.

HLAS PO ZÁPASE
ALBERT RUSNÁK st. (tréner Slovenska 19): “Rátali sme s veľkou kvalitou súpera, chceli sme preto eliminovať jeho prednosti, založené na povolenej agresivite. Boli sme súdržní a pevní v defenzíve, snažili sme sa aj ísť dopredu, ale nie všetko vyšlo podľa predstáv, chýbal nám pohyb po zisku lopty. Mrzí ma nevyužitá príležitosť z 90. minúty, remízový výsledok s takýmto súperom by hrial, myslím si, že gól by sme si zaslúžili. Pred nami je už kvalifikácia, nemôžeme ísť s iným cieľom ako je postup do Elite Roundu. Už máme skúsenosť, že sa dá nepostúpiť aj so 6 bodmi, takže nikoho, skutočne nikoho nepodceníme!“