eRepre - Januárový FIFAe Nations našim nevyšiel, na postup nedosiahli

Štvrtok, 2.2.2023 07:56 | Posledná aktualizácia 2.2.2023 07:56

BRATISLAVA (SFZ) - Slovenská e-reprezentácia v hre FIFA 23 má za sebou účinkovanie v druhom matchweeku FIFAe Nations Play-Ins - Conference 1, Division 2. Našim hráčom sa príliš nedarilo, obsadili iba tretie miesto.

Minulý štvrtok a piatok prebiehali zápasy druhého hracieho týždňa v rámci FIFAe Nations Play-Ins, naša reprezentácia sa stretla so súpermi zo Škótska, Chorvátska, Bulharska a Kazachstanu.

Dvojica slovenských hráčov - Dominik „x1905_Revy“ Révai a Jozef „fcst_13“ Javorek - skončila v tabuľke na 3. mieste, ktoré je prvé nepostupové. Napriek tomu bilancia 2 výhry, 1 remíza a 5 prehier svedčí o tom, že tento matchweek chalanom príliš nevyšiel. Skupinu ovládli hráči Škótska a Chorvátska, ktorí postúpili do Division 1.

Napriek tomu sa snaha slovenských e-reprezentantov o postup do prvej divízie nekončí. Pred našimi hráčmi ešte ostáva posledný hrací týždeň.

Výsledky z toho aktuálneho si môžete pozrieť nižšie alebo na Instagrame slovenských e-sokolov. Tam nájdete okrem iného aj tabuľku a aktuálne novinky.

SFZ

Značky