GRASSROOTS - Prvé dva dni Turnaja regionálnych výberov WU14

Streda, 2.10.2024 14:21 | Posledná aktualizácia 2.10.2024 14:22
RTWU14 - NTC Poprad - oktober 2024
Snímka zo zápasu medzi výbermi BFZ a ZsFZ
autor: Timotej Pavlík

BRATISLAVA (SFZ) – Pod Tatrami sa stretli dievčatá zo štyroch regionálnych výberov, ktoré sledujú aj reprezentační tréneri mládežníckych kategórií.

Turnaj regionálnych výberov WU14 otvoril súboj medzi VsFZ a SsFZ. Vyrovnaný zápas, ktorému chýbalo viac presnosti v zakončení, sa skončil najtesnejším rozdielom 1:0. Víťazstvo VsFZ zabezpečila v 43. minúte Vanesa Sedláková.

Stredoslovenský futbalový zväz

V druhom zápase turnaja výber z bratislavského regiónu zdolal západoslovenský výber 3:0. Už v siedmej minúte otvorila skóre Denisa Jeraszeková, o 10 minút neskôr zvýšila Stella Prétiová. Na začiatku druhého polčasu upravila skóre na konečných 3:0 Juliana Dananajová.

Bratislavský futbalový zväz
01.10.2024
13:00
3 - 0
(2:0)
Západoslovenský futbalový zväz

Druhý hrací deň otvoril zápas medzi SsFZ a ZsFZ, v ktorom sa z víťazstva tešil tím ZsFZ, keď jediný gól zápasu strelila v 10. minúte Nikolett Jančárová.

02.10.2024
08:00
0 - 1
(0:1)

V druhom stredajšom zápase sa stretli tímy BFZ a VsFZ. Východoslovenky otvorili skóre už v tretej minúte zásluhou Lucie Lipčákovej. Bratislava otočila stav stretnutia dvoma gólmi v druhom polčase – najprv sa presadila v 37. minúte Diana Vrbová, v 57. minúte skórovala Melánia Chovanová. Východoslovenský regionálny výber sa však nevzdal, a v 60. minúte z priameho kopu na konečných 2:2 vyrovnala Sára Gengeľová.

02.10.2024
10:00
2 - 2
(1:0)

Po druhom hracom dni ešte nie je rozhodnuté o víťazkách turnaja. O triumf bojujú tri tímy. Všetko sa rozhodne vo štvrtok v NTC Poprad. Obe zostávajúce stretnutia môžete sledovať na futbalnet.tv.