logo
MLÁDEŽ A ROZVOJ

GRASSROOTS – Zajtra začína finálový turnaj 18. ročníka Pohára Karola Poláka


zdroj: SFZ

BRATISLAVA (SFZ) – V dňoch 16.-17. júna 2022 sa uskutoční v Spišskej Novej Vsi finálový turnaj 18. ročníka Majstrovstiev Slovenska Centier pre deti a rodiny - Pohár Karola Poláka.

Výbery Prešovského, Žilinského, Trnavského a Nitrianskeho kraja, budú počas nasledujúcich dvoch dní súperiť o titul Majstra SR Centier pre deti a rodiny na ihrisku v Spišskej Novej Vsi. Tímy si vybojovali účasť postupom cez semifinálové kolá, resp. dva semifinálové turnaje, z ktorých postupovali do finále vždy dva najúspešnejsiš kolektívy.

Prvé semifinále sa hralo 19.5. v Poprade, druhý semifinálový turnaj bol na programe 25.5. na ihrisku NTC v Senci. V Spišskej Novej Vsi sa počas prvého súťažného dňa odohrajú dva semifinálové duely, z ktorých víťazi si zabezpečia účasť v piatkovom finále. Prvou semifinálovou dvojicou je Výber PO kraja - Výber NR kraja, v druhom semifinále sa stretne Výber TT kraja - Výber ZA kraja. Zdolané tímy sa stretnú o deň neskôr v súboji i 3. miesto, víťazi budú súperiť o celkové prvenstvo.

Obhajca trofeje z minulého roka, Výber Košického kraja sa do finále tentoraz neprebojoval, rok predtým sa tešili z prvenstva Trnavčania. Turnaj podporuje odborný garant projektu Slovenský futbalový zväz, generálnym partnerom súťaže je spoločnosť Nestlé.


zdroj: SFZ

PROGRAM FINÁLOVÉHO TURNAJA (16.-17.6.2022)

Semifinále 1
Výber PO kraja - Výber NR kraja

Semifinále 2
Výber TT kraja - Výber ZA kraja

Zápas o 3. miesto
Finálový zápas


zdroj: SFZ

Značky