III. LIGA – Malženice a Lipany vedú svoje skupiny

Hráči ŠK Odeva Lipany ďakujú fanúšikom za podporu.
autor: ŠK ODEVA Lipany, zdroj: Facebook ŠK ODEVA Lipany

BRATISLAVA (SFZ) – Počas soboty a nedele boli na programe zápasy 8. kola tretej najvyššej súťaže - skupín Západ a Východ.

Na západe padlo 25 gólov. Malženice pokračujú v spanilej jazde, keď si víťazstvom 2:1 nad Podkonicami zaknihovali už siedmi triumf v sezóne, k tomu majú na konte jednu remízu. To hráčov OFK vynáša zatiaľ na čelo tabuľky.

Gólové hody si urobili v futbalisti Beluše v Častkovciach, kde vyhrali 4:2, zároveň to bol duel s najvyšším počtom gólov v tomto kole.

Najviac fanúšikov si našlo cestu na regionálne derby Sereď – Šaľa. Víťazstvo hostí 3:2 videlo 411 priaznivcov.

Bez gólov sa skončilo jedno stretnutie, Vrakuňa si body podelila s Veľkými Ludincami.

Druhú remízu v rade zaznamenal AFC Nové Mesto nad Váhom, tentoraz sa nerozhodne skončilo jeho meranie síl s Galantou (1:1) a rovnakým výsledkom sa skončil aj súboj Kalnej nad Hronom s Novými Zámkami.

Inter Bratislava sa proti Bánovej tešil z druhej výhry v ročníku, zdolal ju 3:1 a rovnako druhé víťazstvo zaznamenali futbalisti RSC HAMSIK ACADEMY Banská Bystrica, ktorí si poradili s Martinom 2:1.

24.09 13:30
AFC Nové Mesto nad Váhom
AFC Nové Mesto nad Váhom
1 - 1
FC Slovan Galanta
FC Slovan Galanta
Koniec
24.09 13:30
ŠK Vrakuňa Bratislava
ŠK Vrakuňa Bratislava
0 - 0
TJ Družstevník Veľké Ludince
TJ Družstevník Veľké Ludince
Koniec
24.09 13:30
FK Inter Bratislava
FK Inter Bratislava
3 - 1
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Koniec
24.09 13:30
RSC HAMSIK ACADEMY Banská Bystrica, o. z.
RSC HAMSIK ACADEMY Banská Bystrica, o. z.
2 - 1
MŠK FOMAT Martin
MŠK FOMAT Martin
Koniec
24.09 13:30
KFC Kalná nad Hronom
KFC Kalná nad Hronom
1 - 1
FKM Nové Zámky
FKM Nové Zámky
Koniec
24.09 13:30
OK Častkovce
OK Častkovce
2 - 4
FK Beluša
FK Beluša
Koniec
24.09 13:30
ŠKF Sereď
ŠKF Sereď
2 - 3
FK Slovan Duslo Šaľa
FK Slovan Duslo Šaľa
Koniec
25.09 13:30
FK Podkonice
FK Podkonice
1 - 2
OFK Malženice
OFK Malženice
Koniec
DružstvoZVRPSkóreBForma
1OFK Malženice871017:622
V
V
V
V
V
2ŠKF Sereď851216:616
V
V
P
R
P
3FK Beluša850321:1215
V
P
V
V
P
4AFC Nové Mesto nad Váhom843114:1015
P
R
R
V
R
5OK Častkovce842213:1114
P
V
V
R
R
6FK Slovan Duslo Šaľa84139:1113
V
V
P
V
V
7TJ Družstevník Veľké Ludince833212:1012
P
R
R
P
V
8MŠK FOMAT Martin831414:1010
P
P
R
V
V
9FC Slovan Galanta824212:1010
P
R
V
R
P
10FK Podkonice82428:810
V
P
R
R
R
11FKM Nové Zámky823310:139
R
V
V
P
P
12FK Inter Bratislava822410:148
V
R
P
V
P
13Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová821511:137
P
P
R
P
V
14RSC HAMSIK ACADEMY Banská Bystrica, o. z.82154:87
V
P
P
P
V
15KFC Kalná nad Hronom81347:156
R
P
R
P
V
16ŠK Vrakuňa Bratislava80265:262
R
P
P
P
P

Na východe padol o jeden gól menej. Zrodili sa dve výhry 5:1 – Lipany týmto výsledkom zdolali Poprad a Oravské Veselé si poradilo s Kalinovom.

Najviac ľudí lákal duel Slávia TU Košice – FK Spišská Nová Ves. 300 priaznivcov videlo víťazstvo hostí 1:0. Rovnakú výhru zaznamenali aj Giraltovčania nad Námestovom.

Bez prehry ostáva naďalej už len Bardejov, jeho hráči sa tentoraz tešili z triumfu 2:0 vo Fiľakove.

Druhé víťazstvo zaknihovala Rimavská Sobota, tá otočila zápas s Vranovom nad Topľou a vyhrala 2:1. Druhý triumf v rade si vybojovala aj Snina, jej hráči zvíťazili nad Svidníkom 2:1.

Body si podelili futbalisti Lučenca a Stropkova, ich súboj sa skončil 1:1

24.09 13:30
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
1 - 0
MŠK Námestovo
MŠK Námestovo
Koniec
24.09 13:30
MŠK NOVOHRAD Lučenec
MŠK NOVOHRAD Lučenec
1 - 1
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
Koniec
24.09 13:30
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
5 - 1
FK Poprad
FK Poprad
Koniec
25.09 09:00
Slávia TU Košice
Slávia TU Košice
0 - 1
Futbalový klub Spišská Nová Ves
Futbalový klub Spišská Nová Ves
Koniec
25.09 13:30
MŠK Rimavská Sobota
MŠK Rimavská Sobota
2 - 1
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
Koniec
25.09 13:30
TJ Tatran Oravské Veselé
TJ Tatran Oravské Veselé
5 - 1
TJ Baník Kalinovo
TJ Baník Kalinovo
Koniec
25.09 13:30
FTC Fiľakovo
FTC Fiľakovo
0 - 2
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
Koniec
25.09 13:30
1.FK Svidník
1.FK Svidník
1 - 2
MFK Snina
MFK Snina
Koniec
DružstvoZVRPSkóreBForma
1ŠK Odeva Lipany861117:719
V
P
V
R
V
2Partizán Bardejov BŠK853016:618
V
R
V
V
R
3Futbalový klub Spišská Nová Ves852113:717
V
R
V
P
R
4MFK Vranov nad Topľou842217:514
P
V
P
V
V
5MFK Snina842220:1314
V
V
P
P
R
6MŠK Rimavská Sobota842215:1114
V
V
R
R
P
7TJ Tatran Oravské Veselé841312:1013
V
P
V
P
V
8MŠK Tesla Stropkov832312:1211
R
V
P
R
V
9Slávia TU Košice831412:1110
P
P
V
V
V
10MŠK NOVOHRAD Lučenec82427:910
R
P
R
R
P
111.FK Svidník82248:108
P
R
V
R
P
12FK Poprad82155:147
P
V
P
R
P
13MŠK Námestovo82156:107
P
V
P
V
P
14TJ Baník Kalinovo80535:115
P
R
R
P
R
15MFK Slovan Giraltovce81254:255
V
P
R
R
P
16FTC Fiľakovo81165:134
P
P
P
R
V

Značky