III. LIGA – V 7. kole 12 gólov na západe a 31 na východe

Joao Guimaraesa strelil hetrik za Sninu proti Giraltovciam.
autor: MFK Snina, zdroj: Facebook MFK Snina

BRATISLAVA (SFZ) – Počas víkendu bolo na programe 7. kolo skupín Západ a Východ. 

Na západe sa odohralo sedem stretnutí, duel FC Slovan Galanta – ŠKF Sereď sa bude hrať 5. októbra.

V odohraných zápasoch padlo 12 gólov, najviac štyri v meraní síl FK Beluša – KFC Kalná nad Hronom, domáci vyhrali 4:0. O presné zásahy sa postarali Roman Gašpar, Patrik Schiszler a Branislav Ďuriš, ktorý sa do čierneho trafil dva razy.

Doposiaľ vedúci tím AFC Nové Mesto nad Váhom privítal FK Podkonice, v dueli gól nepadol. Loptu v sieti nevideli fanúšikovia ani v súboji TJ Družstevník Veľké Ludince – FK Inter Bratislava.

V šlágri kola medzi MŠK Fomat Martin – OK Častkovce, sa tešili z najtesnejšieho triumfu 1:0 hostia. Trojbodový zásah si pripísal Jibril.

Naďalej bez víťazstva je ŠK Vrakuňa Bratislava, ktorý tentoraz nestačil na FKM Nové Zámky. Hráči z hlavného mesta prehrali 1:2. Rovnaký výsledok sa zrodil aj v zápase Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová – OFK Malženice, tri body si domov odniesli hostia a vyšvihli sa na čelo tabuľky.

Víťazstvo 1:0 zaznamenal FK Slovan Duslo Šaľa nad RSC HAMSIK ACADEMY Banská Bystrica.

17.09 13:30
FKM Nové Zámky
FKM Nové Zámky
2 - 1
ŠK Vrakuňa Bratislava
ŠK Vrakuňa Bratislava
Koniec
17.09 13:30
MŠK FOMAT Martin
MŠK FOMAT Martin
0 - 1
OK Častkovce
OK Častkovce
Koniec
17.09 13:30
AFC Nové Mesto nad Váhom
AFC Nové Mesto nad Váhom
0 - 0
FK Podkonice
FK Podkonice
Koniec
17.09 13:34
FK Slovan Duslo Šaľa
FK Slovan Duslo Šaľa
1 - 0
RSC HAMSIK ACADEMY Banská Bystrica, o. z.
RSC HAMSIK ACADEMY Banská Bystrica, o. z.
Koniec
18.09 08:30
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
1 - 2
OFK Malženice
OFK Malženice
Koniec
18.09 13:30
TJ Družstevník Veľké Ludince
TJ Družstevník Veľké Ludince
0 - 0
FK Inter Bratislava
FK Inter Bratislava
Koniec
18.09 13:30
FK Beluša
FK Beluša
4 - 0
KFC Kalná nad Hronom
KFC Kalná nad Hronom
Koniec
05.10 13:00
FC Slovan Galanta
FC Slovan Galanta
-
ŠKF Sereď
ŠKF Sereď
DružstvoZVRPSkóreBForma
1OFK Malženice761015:519
V
V
V
V
V
2AFC Nové Mesto nad Váhom642013:614
R
V
R
V
V
3OK Častkovce742111:714
V
V
R
R
P
4FK Beluša740317:1012
P
V
V
P
V
5TJ Družstevník Veľké Ludince732212:1011
P
R
P
V
R
6ŠKF Sereď531110:310
R
P
V
V
V
7MŠK FOMAT Martin731313:810
P
R
V
V
P
8FK Podkonice72417:610
V
R
R
R
V
9FK Slovan Duslo Šaľa73136:910
V
P
V
V
R
10FC Slovan Galanta623111:89
V
R
P
R
V
11FKM Nové Zámky72239:128
V
V
P
P
R
12Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová721410:107
P
R
P
V
P
13FK Inter Bratislava71247:135
R
P
V
P
R
14KFC Kalná nad Hronom71246:145
P
R
P
V
P
15RSC HAMSIK ACADEMY Banská Bystrica, o. z.71152:74
P
P
P
V
P
16ŠK Vrakuňa Bratislava70165:261
P
P
P
P
R

Na východe sa hralo všetkých osem stretnutí a padlo v nich 31 gólov. Z toho až 11 videli fanúšikovia v zápase MFK Snina – MFK Slovan Giraltovce, domáci sa tešili z triumfu 10:1. V šlágri víkendu tejto skupiny FK Spišská Nová Ves – Partizán Bardejov BŠK sa pred 400 fanúšikmi zrodila remíza 2:2.

Rovnako vysokú návštevu mal aj duel MFK Vranov nad Topľou – MŠK NOVOHRAD Lučenec, domáci vyhrali 2:0. 

582 priaznivcov si našlo cestu na zápas MŠK Rimavská Sobota – FTC Fiľakovo, regionálne derby ovládli Rimavskosoboťania 4:0.

Návštevu kola zaznamenali v meraní síl MŠK Tesla Stropkov – ŠK Odeva Lipany, 750 ľudí videlo triumf futbalistov Tesly 3:1. Pre hostí to bola prvá prehra v sezóne. 

Druhé víťazstvo v ročníku si pripísali Popradčania, ktorí zdolali TJ Tatran Oravské Veselé 2:1 a rovnaký výsledok bol aj v zápase MŠK Námestovo – Slávia TU Košice.

Gól nepadol v stretnutí TJ Baník Kalinovo – 1. FK Svidník.

17.09 13:30
MŠK Námestovo
MŠK Námestovo
2 - 1
Slávia TU Košice
Slávia TU Košice
Koniec
17.09 13:30
Futbalový klub Spišská Nová Ves
Futbalový klub Spišská Nová Ves
2 - 2
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
Koniec
17.09 13:30
FK Poprad
FK Poprad
2 - 1
TJ Tatran Oravské Veselé
TJ Tatran Oravské Veselé
Koniec
17.09 13:30
MŠK Rimavská Sobota
MŠK Rimavská Sobota
4 - 0
FTC Fiľakovo
FTC Fiľakovo
Koniec
17.09 13:30
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
2 - 0
MŠK NOVOHRAD Lučenec
MŠK NOVOHRAD Lučenec
Koniec
18.09 13:30
MFK Snina
MFK Snina
10 - 1
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
Koniec
18.09 13:30
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
3 - 1
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
Koniec
18.09 13:30
TJ Baník Kalinovo
TJ Baník Kalinovo
0 - 0
1.FK Svidník
1.FK Svidník
Koniec
DružstvoZVRPSkóreBForma
1ŠK Odeva Lipany751112:616
P
V
R
V
V
2Partizán Bardejov BŠK743014:615
R
V
V
R
V
3MFK Vranov nad Topľou742116:314
V
P
V
V
V
4Futbalový klub Spišská Nová Ves742112:714
R
V
P
R
V
5MFK Snina732218:1211
V
P
P
R
V
6MŠK Rimavská Sobota732213:1011
V
R
R
P
P
7TJ Tatran Oravské Veselé73137:910
P
V
P
V
R
8MŠK Tesla Stropkov731311:1110
V
P
R
V
V
9Slávia TU Košice731312:1010
P
V
V
V
P
10MŠK NOVOHRAD Lučenec72326:89
P
R
R
P
R
111.FK Svidník72237:88
R
V
R
P
V
12FK Poprad72144:97
V
P
R
P
P
13MŠK Námestovo72146:97
V
P
V
P
P
14TJ Baník Kalinovo70524:65
R
R
P
R
P
15FTC Fiľakovo71155:114
P
P
R
V
P
16MFK Slovan Giraltovce70253:252
P
R
R
P
P

Značky