MUŽI A - Aktualizované informácie k predaju vstupeniek na zápas v Lichtenštajnsku

BRATISLAVA (SFZ) - Informácia pre fanúšikov

Vstupenky na kvalifikačný zápas Lichtenštajnsko – Slovensko (20. júna 2023 o 20.45 vo Vaduze), boli po komunikácii s Lichtenštajnskou futbalovou asociáciou, predávané prostredníctvom SFZ, do SECTORA 2: blok F, G, H, J a to v rôznych cenových hladinách. 

Keďže sa do slovenského sektora predalo 140 vstupeniek, na základe komunikácie a informácie Lichtenštajnskej FA, nebude pre slovenských fanúšikov otvorený sektor hostí, ale vstupenky budú distribuované do SEKTORA 1: blok E. V prípade vstupeniek do tohto sektora sa jedná o vstupenky 2. kategórie. Pre fanúšikov, ktorí si už vstupenky zakúpili online, sa však nič nemení. 

Vstupenky doručené elektronicky na SFZ (do 6. 6. 2023), budú postupne roztriedené podľa jednotlivých objednávok a následne distribuované každému kupujúcemu. 

Vstupenky si bude možné zakúpiť aj v deň zápasu priamo na štadióne a to 1 hodinu pred výkopom. Cena vstupenky v deň zápasu je 10 CHF bez možnosti ďalších zliav. 

V dokumente – INFORMÁCIE K ŠTADIÓNU a VSTUPENKÁM – nájdete informácie k štadiónu, ako aj kde bude možné si vstupenky zakúpiť v deň zápasu (mapka na str. 3).

LICH_SVK_Rheinpark Stadium_Vaduz_Informácie.pdf

Informácie sú zverejnené aj web stránke SPORTNET ONLINE, cez ktorú bolo možné vstupenky zakúpiť.

PODMIENKY VSTUPU DO LICHTENŠTAJNSKA

·       prehľad podmienok vstupu nájdete na web stránke MZV SR

Značky