logo
Reprezentácia

MUŽI A - Futbaloví reprezentanti potešili malých fanúšikov na tréningu


autor: Roman Ferstl, zdroj: SFZ

SENEC (SFZ) - Napriek nevydarenému zápasu slovenskej reprezentácie s Luxemburskom (0:0) prišlo na otvorený tréning národného tímu do Senca niekoľko stoviek malých i veľkých fanúšikov. Hráči rozdávali podpisy, fotili sa a potešili svojich priaznivcov.

Už štvrťhodinu pred tréningom sa začali na tribúne schádzať najmä detskí fanúšikovia s rodičmi. Každý si mohol vziať podpisové karty a následne získať autogram od obľúbeného hráča. „Pozri, pozri, tam ide Lobotka,“ kričali si na tribúne a už s pripravenými kartičkami utekali dolu k ihrisku, kde hráči podpisovali. V akcii boli aj rodičia, ktorí svoje ratolesti fotili s reprezentantmi.

„Ja viem, kto je to. Predsa Dúbravka, on prišiel z Newcastle United,“ presviedčal nás hneď ďalší malý fanúšik. „Môžem si s tebou urobiť fotku?“ pýtal sa vzápätí druhý a Martin Dúbravka už bral jeho mobil do ruky a selfie bola na svete. „Bolo to veľmi milé, že prišlo toľko fanúšikov, deti trpezlivo čakali a tešili sa z podpisov i fotiek,“ povedal skúsený gólman Dúbravka.

Viacerí sa možno aj hanbili, no chalani neobišli nikoho. Po viac než hodine odchádzali z NTC v Senci nadšení malí futbalisti, fanúšikovia i samotní hráči, ktorých záujem naozaj potešil a vážia si priaznivcov.

Značky