MUŽI A - Informácie pre fanúšikov pred zápasom Slovensko - Čile


autor: Roman Ferstl, zdroj: SFZ

BRATISLAVA (SFZ) - Informácie pre fanúšikov pred nedeľňajším prípravným zápasom Slovensko - Čile (20. novembra o 13.30 na NFŠ v Bratislave), ktorý bude rozlúčkovým zápasom dlhoročného kapitána národného tímu Mareka Hamšíka.

Vzhľadom na vypredanosť kapacít jednotlivých sektorov už nebudú vstupenky dané do online predaja. 

Vstupenky nebude možné zakúpiť ani v deň zápasu v pokladniach štadióna. 

Vstupenky, ktoré boli zakúpené ešte pred zmenou času výkopu (t.j.pôvodný čas výkopu o 14.00 hod) sú naďalej platné. 

Vstup ZŤP-S (vozíčkar + doprovod)

Vstup držiteľov vstupenky ZŤP-S je cez GATE C1, kde bude usporiadateľom skontrolovaná vstupenka. Po vstupe na štadión sa vozíčkari s doprovodom presunú na tribúnu B a k danému sektoru, kde sú vyhradené miesta pre vozíčkarov.

V prípade, že na danú vstupenku sa pokúsi prejsť iný držiteľ vstupenky ako vozíčkar s doprovodom, aj v prípade ZŤP-S preukazu, nebude na štadión vpustený.

Bufety

V bufetoch bude možné platiť Cashless kartou, ako aj platobnou kartou.

Štadión 

Brány štadióna sa otvoria 2 hodiny pred výkopom, tj. o 11:30 hod.

ORGANIZAČNÉ POKYNY

  1. Zápas je označený ako podujatie s osobitným režimom
  2. Bezpečnostné prehliadky budú vykonané námatkovo pred turniketmi usporiadateľskou službou (bude sa akceptovať voda, termosky pre deti, malé dáždniky a deky)
  3. Parkovanie pre autobusy je zabezpečené od 08:00 hod. na Pasienkoch až do ukončenia zápasu. Vodiči autobusov môžu cestujúcich vysadiť na Kalinčiakovej ul. pred zápasom a po zápase sa dostavia k svojmu autobusu na Pasienkoch pešou chôdzou, nakoľko nebude možné pristavovať autobusy na Kalinčiakovu ul. (iba zdravotne znevýhodneným fanúšikom)
  4. Parkovisko pre VIP a SKY boxy v podzemných garážach štadióna bude sprístupnené iba od Vajnorskej/ Príkopovej ul. pred zápasom.
  5. Straty a nálezy - budú odovzdané na recepcii pri hlavnom vchode do VIP priestorov.
  6. Upozorňujeme fanúšikov, aby sa dostavili včas na zápas (štadión sa otvára 2 hodiny pred výkopom o 11:30 hod.) a v prípade nepriaznivého počasia je možné si priniesť pršiplášte/malé dáždniky (veľké dáždniky nebudú akceptované usporiadateľskou služou z dôvodu bezpečnosti).

Značky