logo
Reprezentácia

MUŽI A – Na autogramiáde rozdávali sokoli stovky podpisov, od fanúšikov dostávali aj darčeky

Nedeľa, 9.6.2024 08:29 | Posledná aktualizácia 9.6.2024 08:29
MUŽI A AUTOGRAMIÁDA.jpg
Na autogramiádu sokolov v bratislavskom OC Tehelko prišli stovky fanúšikov
autor: Roman Ferstl

BRATISLAVA (SFZ) – V bratislavskom OC Tehelko sa včera (08.06.) uskutočnila autogramiáda tímu, ktorý pod vedením trénera Francesca Calzonu zabojuje na blížiacom sa UEFA EURO 2024. Okrem zbierania autogramov si stovky fanúšikov užili aj vedomostné súťaže, či skvelú hudbu.

Na sobotňajšiu autogramiádu čakali fanúšikovia už od skorého poobedia. Hoci samotní hráči mali prísť až o 16-stej hodine, najskalnejší priaznivci prišli do bratislavského OC Tehelko už tesne po 13-stej, aby sa dostali na čelo radu čakajúceho na autogramiádu. To sa ukázalo ako správny postup, keďže záujemcov o podpisy hráčov a trénerov rýchlo pribúdalo a pri príchode sokolov bolo množstvo fanúšikov už zdanlivo nekonečné. Aj keď si futbalisti odkrútili aj „predĺženie“, ani jeden fanúšik nezostal bez podpisu a po vyše dvoch hodinách sa hráči s kŕčmi v rukách, no úsmevmi na tvárach, od stolov postavili. 

SFZ v rámci autogramiády fanúšikom predstavil aj novú kampaň „Slovensko fandí Slovensku“, v rámci ktorej prostredníctvom webu sokolklub.sk sčítava fanúšikov z celého Slovenska.

Pozrite si reakcie Martina Dúbravku a Tomáša Riga na autogramiádu:

Pozrite si aj fotogalériu z autogramiády:

MUŽI A KÓŠA ĎURIŠ AUTOGRAMIÁDA.jpg
MUŽI A HARASLÍN LOBOTKA ŠKRINIAR HANCKO AUTOGRAMIÁDA.jpg
MUŽI A DE MARCO AUTOGRAMIÁDA.jpg
MUŽI A CALZONA HAMŠÍK AUTOGRAMIÁDA.jpg
MUŽI A AUTOGRAMIÁDA.jpg

Značky