MUŽI A – Tréner Tarkovič donominoval ďalšieho obrancu | Slovenský futbalový zväz
logo
Reprezentácia

MUŽI A – Tréner Tarkovič donominoval ďalšieho obrancu


autor: Rman Ferstl, zdroj: SFZ

BRATISLAVA (SFZ) – V nominácii trénera Štefana Tarkoviča na kvalifikačné zápasy MS na Cypre (24.marca), doma s Maltou (27.marca) a Ruskom (30.marca) prišlo k jednej zmene.

Keďže situácia okolo obrancu Interu Miláno Milana Škriniara je stále neistá a nebude jasná ani do pondelka 22.marca rozhodol sa tréner Štefan Takovič donominovať ďalšieho obrancu – Jakuba Holúbeka z Piastu Gliwice. Ten sa bude hlásiť už na zajtrajšom zraze (21.marca) o 15.00 v hoteli Delfín v Senci.

Slovenský futbalový zväz  ešte vo štvrtok 18.marca obdržal oficiálne stanovisko od talianskeho klubu, v ktorom oznamujú, že hráči aj členovia realizačného tímu sú na základe rozhodnutia talianskych štátnych orgánov a hygieny v karanténe. V mužstve totiž evidujú narastajúci počet infikovaných hráčov vírusom Covid-19. Do pondelka 22.marca ich budú testovať a tí, ktorí budú mať štyri po sebe nasledujúce testy negatívne sa v spomínaný deň stretnú v tréningovom centre a rozhodne sa o ďalšom možnom vývoji celej situácie a teda aj o tom či hráčom, ktorí boli nominovaní do národných reprezentácií a mali testy negatívne, umožnia vycestovať na zrazy.

O akýchkoľvek nových informáciách bude SFZ informovať tak ako doteraz, prostredníctvom oficiálneho webu futbalsfz.sk.

Značky