MUŽI A – Vstupenky na duel Slovensko - Slovinsko v predaji aj pred zápasom v pokladni

BRATISLAVA (SFZ) – Slovenský futbalový zväz oznamuje fanúšikom, že predaj vstupeniek na zápas kvalifikácie MS 2022 Slovensko – Slovinsko, 11.11.2021 o 20.45 hod. v City Aréne Trnava sa začne 2. 11. 2021 o 14.00.

Podľa aktuálneho COVID automatu a aktualizovanej vyhlášky ohľadom hromadných podujatí (z 12. 8. 2021), bude tento zápas s kapacitou 25% a vstup bude umožnený pre OTP divákov. Deti do 12 rokov v akomkoľvek modeli nepotrebujú ani test ani očkovanie. 

Vzhľadom na epidemiologickú situáciu sa budú vstupenky predávať na meno a priezvisko, nakoľko pri tejto kapacite a podmienkach vstupu, je potrebné evidovať menný zoznam účastníkov. Aj pri predaji vstupeniek v pokladniach na štadióne!

V predaji budú vstupenky iba do spodného oválu a sedenie na štadióne bude v párnych radoch. 
Návštevník je povinný mať prekryté horné dýchacie cesty rúškom (exteriér) a respirátorom FFP2 (interiér). Inak platia štandardné hygienické opatrenia.

Podmienky nákupu a vstupu na štadión sú nasledovné:

  • na 1 nákup bude možné zakúpiť 4 vstupenky
  • je potrebné uviesť meno a priezvisko každého držiteľa vstupeniek, nielen kupujúceho

Pred vstupom na štadión budú prebiehať kontroly - kontrola jedného dokladu uvedeného nižšie spolu s dokladom totožnosti:

  • COVID pass v elektronickej forme alebo v papierovej forme
  • negatívny výsledok RT-PCR alebo LAMP testu na COVID-19 nie starším ako 72 hodín alebo AG testu nie starším ako 48 hodín
  • potvrdenie o prekonaní ochorenia COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami
  • bezpečnostná prehliadka a následne vstup cez turnikety na štadión

Cena vstupeniek:

1. kategória      18 eur 

2. kategória      10 eur 

Online predaj
Vstupenky budú v predaji online prostredníctvom Maxiticket.sk

Pokladne
Pokladne
 na štadióne budu otvorené 2 hodiny pred zápasom, tj. od 18:45 hod. do konca 1. polčasu. Pokladne sa nachádzajú na Športovej ulici a platba je možná iba v hotovosti.

Štadión 
Brány štadióna sa otvoria 2 hodiny pred výkopom, tj. o 18:45 hod. 

Vstup ZŤP-S (vozíčkar + doprovod)
Vzhľadom na obmedzenú kapacitu miest je potrebná písomná požiadavka na vstupenky@futbalsfz.sk a záujemcom bude vyhovené podľa poradia doručenej požiadavky. Vstupenka bude doručená výhradne elektronicky na zadanú e-mailovú adresu. Vstupenka je platná pre vozíčkara a jeho 1 doprovod.

Vstup držiteľov vstupenky ZŤP-S je cez VSTUP B od Športovej ulice, kde bude usporiadateľom skontrolovaná aj vstupenka. Po vstupe na štadión sa vozíčkari s doprovodom dostanú priamo na tribúnu B a do sektora 24.

V prípade, že na danú vstupenku sa pokúsi prejsť iný držiteľ vstupenky ako vozíčkar s doprovodom, aj v prípade ZŤP-S preukazu, nebude na štadión vpustený. 

Iné zľavy pre ZŤP neposkytujeme.

V prípade záujmu o VIP vstupenky alebo Sky Box, písomná požiadavka na vstupenky@futbalsfz.sk.

Značky