logo
Reprezentácia

MUŽI A/EURO 2024 – Reprezentanti reagujú na žreb, kapitán Škriniar: Poďme do toho všetci spolu!

Nedeľa, 3.12.2023 14:00 | Posledná aktualizácia 3.12.2023 13:47
Kapitán Milan Škriniar oslavuje s fanúšikmi postup na EURO. Teraz ich so spoluhráčmi vyzýva aj na podporu priamo v Nemecku.
Kapitán Milan Škriniar oslavuje s fanúšikmi postup na EURO. Teraz ich so spoluhráčmi vyzýva aj na podporu priamo v Nemecku.
autor: TASR - Jaroslav Novák, zdroj: TASR

BRATISLAVA (SFZ) – Súperov na budúcoročných majstrovstvách Európy v Nemecku poznáme. Slovenskí reprezentanti si postupne zmerajú sily s Belgickom, víťazom play-off Ligy národov vetvy B, v ktorej zabojujú o postup na EURO Bosna a Hercegovina, Ukrajina, Izrael a Island a púť skupinou uzavrú sokoli proti Rumunsku. Čo na zloženie skupiny E hovoria naši hráči?

UEFA už zverejnila aj presné termíny jednotlivých stretnutí aj s časmi výkopov. Tím okolo kapitána Milana Škriniara si najskôr zmeria sily 17. júna vo Frankfurte v Belgickom, úvodný výkop stretnutia je na programe o 18.00 h.

Na druhého súpera si naši reprezentanti musia ešte počkať, keďže ním bude víťaz play-off Ligy národov vetvy B. Isté je, že proti jednému zo štvorice Bosna a Hercegovina, Ukrajina, Izrael a Island nastúpia sokoli 21. júna v Düsseldorfe. Štart zápasu je naplánovaný na 15.00 h.

Na záver skupiny E čaká na Slovákov tím Rumunska. Tento zápas privíta 26. júna o 18.00 h Frankfurt.

Celý rozpis zápasov základných skupín nájdete TU!

MILAN ŠKRINIAR

STANISLAV LOBOTKA

MARTIN DÚBRAVKA

LUKÁŠ HARASLÍN

SFZ

Značky