SR 16 a SR 17 – Nominácia na kontrolný zraz v Poprade | Slovenský futbalový zväz
logo
Reprezentácia

SR 16 a SR 17 – Nominácia na kontrolný zraz v Poprade

BRATISLAVA (SFZ) - Reprezentačný tréner SR 16 Branislav Fodrek a reprezentačný tréner SR 17 Marek Bažík nominovali hráčov na kontrolný zraz v Poprade, ktorý sa koná v dňoch 22. až 25. júla 2020.

Zraz nominovaných a realizačného tímu je v stredu 22. júla o 13.30 h v hoteli Riverside v NTC Poprad.

HRÁČI SR 16

BRANKÁR
Samuel Szakál
(TSV Schwaben)

OBRANCOVIA
Norbert Blaško (FC Spartak Trnava)
Filip Mielke (FK Železiarne Podbrezová)
Tomáš Synak (MFK Ružomberok)
Adam Zajac (KGHM Zaglebie Lubin)

STREDOPOLIARI
Tadeáš Hájovský (AS Trenčín)
Matúš Holíček (Crewe Alexandra FC)
Martin Parilla (FK Jupie Podlavice)

ÚTOČNÍK
Nikolas Šivák (MFK Zemplín Michalovce)
Zoran Záhradník (MFK Zemplín Michalovce)
Miroslav Bartoš (MFK Ružomberok)

NÁHRADNÍCI

BRANKÁR
Vincent Grúber (FC Spartak Trnava)

OBRANCA
Juraj Košút (MŠK Žilina)

STREDOPOLIARI
Bruno Pavlovský (AS Trenčín)
Sebastián Šíp (FC Zbrojovka Brno)
Adrian Fiala (AS Trenčín)

ÚTOČNÍK
Vladimír Valko (MŠK Žilina)

HRÁČI SR 17

BRANKÁRI
Patrik Vasiľ (FC Spartak Trnava)
Oliver Lapoš (AS Trenčín)
Marcus Adamec (FK Železiarne Podbrezová)

OBRANCOVIA
Šimon Mičuda (AS Trenčín)
Pavol Nemček (MFK Ružomberok)
Tomáš Jaššo (MŠK Žilina)
Fabián Fatona (DAC 1904 D. Streda)

STREDOPOLIARI
Samuel Šuľák (AS Trenčín)
Mikuláš Demjanovič (DAC 1904 D. Streda)
Jakub Mintál (JGW Wendestein)

ÚTOČNÍCI
Lukáš Prokop (MŠK Žilina)
Martin Mišovič (ŠK Slovan Bratislava)
Adam Griger (FK Poprad)

NÁHRADNÍCI

BRANKÁR
Adam Višvarda (MŠK Žilina)

OBRANCOVIA
Viktor Úradník (MFK Ružomberok)
Bálint Szolgai (DAC 1904 D. Streda)
Tomáš Kachnič (ŠK Slovan Bratislava)
Róbert Stareček (FC Nitra)

STREDOPOLIARI
Pavol Škodáček (FK Senica)
Martin Ľupták (FK Železiarne Podbrezová)
Martin Repa (FC Spartak Trnava)

ÚTOČNÍK
Matúš Matej (MFK Ružomberok)

REALIZAČNÝ TÍM

Tréneri:                  Branislav Fodrek
                                  Marek Bažík
                                  Jaroslav Kentoš
                                  Tibor Goljan
                                  Stanislav Macek
                                  Albert Rusnák st.
                                  Martin Žamba

Tréneri brankárov:  Miroslav Hýll
                                      Tomáš Čechovič
Kondičný tréner:       Michal Kukučka
Technický vedúci:     Peter Tóth
Lekár:                           Jozef Mada
Masér:                          Matej Chrenko

Značky