logo
Reprezentácia

SR 16 a SR 17 - Nominácia na kontrolný zraz v Poprade

BRATISLAVA (SFZ) - Tréneri reprezentácii do 16 rokov a do 17 rokov Branislav Fodrek a Marek Bažík nominovali 23-členný káder na kontrolný zraz v Poprade.

Zraz nominovaných hráčov a realizačného tímu je v nedeľu 20. septembra o 13:00 v hoteli Riverside v Poprade.

NOMINÁCIA SR 16

BRANKÁR
Jakub Badžgoň (MŠK Žilina)

OBRANCOVIA
Norbert Blaško (FC Spartak Trnava)
Hugo Pávek (AS Trenčín)
Michal Svoboda (ŠK Slovan Bratislava)
Adam Oravec (MŠK Žilina)

STREDODPOLIARI
Maximilián Marko (ŠK Slovan Bratislava)
Milan Šimon Rehuš (ŠK Slovan Bratislava)
Marcel Bilčík (Spartak Trnava)
Nino Marcelli (Slovan Bratislava)
Matej Šimun (MŠK Žilina)

ÚTOČNÍK
Vladimír Vaľko (MŠK Žilina)

NOMINÁCIA SR 17

BRANKÁRI
Patrik Vasiľ (Spartak Trnava)
Dominik Kúdelčík (MŠK Žilina)

OBRANCOVIA
Tomáš Jaššo (MŠK Žilina)
Tomáš Kachnič (Slovan Bratislava)
Viktor Úradník (MFK Ružomberok)
Pavol Nemček (MFK Ružomberok)

STREDOPOLIARI
Šimon Kukulský (MŠK Žilina)
Mário Sauer (MŠK Žilina)
Samuel Javorček (MŠK Žilina)
Leo Bortoli (MŠK Žilina)

ÚTOČNÍCI
Adam Griger (MFK Zemplín Michalovce)
Martin Mišovič (Slovan Bratislava)

NÁHRADNÍCI SR 16

BRANKÁR
Vincent Grúber (FC Spartak Trnava)

OBRANCOVIA
Juraj Košút (MŠK Žilina)
Filip Mielke (FK Železiarne Podbrezová)
Tomáš Synak (MFK Ružomberok)

STREDOPOLIARI
Nikolas Šivák (MFK Zemplín Michalovce)
Martin Parilla (DAC 1904 Dunajská Streda)
Zoran Záhradník (MFK Zemplín Michalovce)

ÚTOČNÍCI
Kristián Dadík (Spartak Trnava)
Ladislav Mitro (AS Trenčín)

NÁHRADNÍCI SR 17

BRANKÁRI
Adam Hrdina (Slovan Bratislava)
Michal Šurima (DAC 1904 Dun. Streda)

OBRANCOVIA
Alex Ferenčík (Spartak Trnava)
Bálint Szolgai (Dunajská Streda)
Róbert Stareček (FC Nitra)

STREDOPOLIARI
Samuel Šuľák (FK Železiarne Podbrezová)
Mikuláš Demjanovič (DAC 1904 Dunajská Streda)
Martin Repa (Spartak Trnava)
Matej Riznič (Slovan Bratislava)
Martin Ľupták (FK Železiarne Podbrezová)
Marcel Tancoš (MFK Zemplín Michalovce)

ÚTOČNÍK
Tobias Bujňáček (MFK Zemplín Michalovce)


REALIZAČNÝ TÍM

Tréneri:                        Branislav Fodrek
                                      Marek Bažík
                                      Martin Poljovka
Tréneri brankárov:   Miroslav Hýll
                                      Tomáš Čechovič
Kondičný tréner:       Michal Lacena
Technický vedúci:     Róbert Tomaschek
Lekár:                           Július Karácsony
Masér:                          Peter Spišiak

Značky