U17, U16, U15 - Nominácia na kontrolný zraz v Šamoríne 1 | Slovenský futbalový zväz
logo
Reprezentácia

U17, U16, U15 - Nominácia na kontrolný zraz v Šamoríne 1

Traja tréneri, ktorí povedú spolu s ďalšími kolegami zraz v Šamoríne, zľava Jaroslav Kentoš (U21), Branislav Fodrek (U16) a Martin Žamba (U15).
autor: ROMAN FERSTL, zdroj: SFZ

BRATISLAVA (SFZ) - Mládežnícki reprezentační tréneri nominovali spolu 36 hráčov v troch kategóriach na prvú časť kontrolného zrazu v Šamoríne v termíne 25. až 29. apríl 2021.

Zraz nominovaných hráčov a členov realizačného tímu je v nedeľu 25. apríla o 18:15 v hoteli X-Bionic v Šamoríne.

NOMINÁCIA

SR 17
BRANKÁRI

Patrik Vasiľ (Spartak Trnava)
Adam Hrdina (Slovan Bratislava)
OBRANCOVIA
Šimon Mičuda
(AS Trenčín)
Samuel Bagín (AS Trenčín)
Tomáš Jaššo (MŠK Žilina)
Róbert Stareček (FC Nitra)
STREDOPOLIARI
Samuel Šuľák
(FK Železiarne Podbrezová)
Mário Sauer (MŠK Žilina)
Ján Murgaš (FC Admira Wacker Mödling)
Alex Lacza (Györi ETO FC)
Adam Horvát (FC Nitra)
ÚTOČNÍK
Peter Juritka
(FCB Escola Varsovia)

SR 16
BRANKÁRI
Jakub Badžgoň
(MŠK Žilina)
Vincent Grúber (Spartak Trnava)
OBRANCOVIA
Juraj Košút
(MFK Ružomberok)
Hugo Pávek (AS Trenčín)
Martin Rýzek (Spartak Trnava)
Adam Zajac (Zaglebie Lubin)
STREDOPOLIARI
Maximilán Marko
(Slovan Bratislava)
Milan Šimon Rehuš (Slovan Bratislava)
Tadeáš Hájovský (AS Trenčín)
Nino Marcelli (Slovan Bratislava)
Leo Sauer (MŠK Žilina)
ÚTOČNÍK
Vladimír Vaľko
(MŠK Žilina)

SR 15
BRANKÁRI
Patrik Lučaník
(FK Železiarne Podbrezová)
Ľudovít Kocsis (DAC 1904 Dun. Streda)
OBRANCOVIA
Dávid Fiflík
(MŠK Žilina)
Samuel Haša (SV Darmstdat 98)
Alex Dovičák (MŠK Žilina)
Teodor Staník (MŠK Žilina)
STREDOPOLIARI
Leopold Mizerák
(DAC 1904 Dun. Streda)
Róbert Dolník (MŠK Žilina)
Nino Žiga (DAC 1904 Dun. Streda)
Martin Ostrovský (Spartak Trnava)
Mikuláš Józsa (FKM Karlova Ves Bratislava)
ÚTOČNÍK
Lukáš Beňo
(FC Nitra)

NÁHRADNÍCI
SR 17
BRANKÁR
Áron Varga
(MOL Fehervár FC)
OBRANCA
Bálint Szolgai
(DAC 1904 Dun. Streda)
STREDOPOLIARI
Martin Lupták
(FK Železiarne Podbrezová)
Sebastián Nagy (Slovan Bratislava)
ÚTOČNÍK
Tobias Bujňaček
(MFK Zemplín Michalovce)

SR 16
BRANKÁR
Jakub Vinarčík
(FC Košice)
OBRANCOVIA
Alex Mažár
(DAC 1904 Dun. Streda)
Michal Hreha (Slovan Bratislava)
STREDOPOLIAR
Jakub Murko
(AS Trenčín)
UTOČNÍK
Zoran Záhradník
(MFK Zemplín Michalovce)

SR 15
BRANKÁR
Patrik Novotta
(FK Spišská Nová Ves)
OBRANCA
Adam Lami
(DAC 1904 Dun. Streda)
STREDOPOLIARI
Tomáš Jurišta
(Slovan Bratislava)
Sebastián Baláž (MŠK Púchov)
ÚTOČNÍK
Samuel Chlepko
(MŠK Format Martin)

REALIZAČNÝ TÍM
Tréneri
             Jaroslav Kentoš
                    Tibor Goljan
                    Stanislav Macek
                    Marek Bažík
                    Branislav Fodrek
                    Martin Žamba
Tréneri brankárov   Miroslav Hýll
                    Tomáš Čechovič
Kondičný tréner    Michal Kukučka
Videoanalytik       Ján Štrba
Lekár               Július Karacsóny
Fyzioterapeut       Marek Mališ
Masér              Peter Spišiak
Technickí vedúci     Peter Tóth
                    Jakub Kojnok

Značky