U17, U16, U15 - Nominácia na kontrolný zraz v Šamoríne 2 | Slovenský futbalový zväz
logo
Reprezentácia

U17, U16, U15 - Nominácia na kontrolný zraz v Šamoríne 2

Tréneri zľava Tibor Goljan (asistent U21), Marek Bažík (U17), Branislav Fodrek (U16), Lukáš Žiga počúvajú Alberta Rusnáka (U19).
autor: ROMAN FESTL, zdroj: SFZ

BRATISLAVA (SFZ) - Mládežnícki reprezentační tréneri nominovali spolu 36 hráčov v troch kategóriach na druhú časť kontrolného zrazu v Šamoríne v termíne 28. apríla až 2. mája 2021.

Zraz nominovaných hráčov a členov realizačného tímu je v stredu 28. apríla o 18:15 v hoteli X-Bionic v Šamoríne.

SR 17
BRANKÁRI
Oliver Lapoš
(AS Trenčín)
Marcus Adamec (FK Železiarne Podbrezová)
OBRANCOVIA
Viktor Úradník
(MFK Ružomberok)
Pavol Nemček (MFK Ružomberok)
Dávid Ovšonka (AS Trenčín)
Tomáš Kachnič (Slovan Bratislava)
STREDOPOLIARI
Samuel Svetlík
(DAC 1904 Dun. Streda)
Mikuláš Demjanovič (DAC 1904 Dun. Streda)
Samuel Javorček (MŠK Žilina)
Leonardo Bortoli (MŠK Žilina)
Martin Mišovič (Slovan Bratislava)
ÚTOČNÍK
Michal Záhradník
(MFK Ružomberok)

SR 16
BRANKÁRI
Ivan Horvát
(Slovan Bratislava)
Michal Lukáč (DAC 1904 Dun. Streda)
OBRANCOVIA
Nikolas Brandis
(AS Trenčín)
Tomáš Marušin (Slovan Bratislava)
Jakub Zemko (MŠK Žilina)
Adam Oravec (MŠK Žilina)
STREDOPOLIARI
Ján Nemčok
(DAC 1904 Dun. Streda)
Bruno Pavlovský (AS Trenčín)
Martin Parilla (DAC 1904 Dun. Streda)
Marcel Bilčík (Spartak Trnava)
Ľuboš Praženka (AS Trenčín)
ÚTOČNÍK
Marcel Masár
(FK Senica)

SR 15
BRANKÁRI
Artur Vydarený
(Slovan Bratislava)
Jakub Jokl (MŠK Žilina)
OBRANCOVIA
Jakub Ragan
(AS Trenčín)
Samuel Haša (SV Darmstadt 98)
Samuel Vasko (MŠK Žilina)
Peter Martinec (Jupie FŠMH)
STREDOPOLIARI
Mário Hényig
(FC Nitra)
Maxime Denko (FKM Karlova Ves Bratislava)
Samuel Šarudi (MŠK Žilina)
František Kóša (FC Nitra)
Martin Klaučo (Slovan Bratislava)
ÚTOČNÍK
Samuel Dikoš
(MŠK Žilina)

NÁHRADNÍCI
SR 17
BRANKÁR
Áron Varga
 (MOL Fehervár FC)
OBRANCA
Bálint Szolgai
 (DAC 1904 Dun. Streda)
STREDOPOLIARI
Martin Lupták
 (FK Železiarne Podbrezová)
Sebastián Nagy (Slovan Bratislava)
ÚTOČNÍK
Tobias Bujňaček
 (MFK Zemplín Michalovce)

SR 16
BRANKÁR
Jakub Vinarčík
 (FC Košice)
OBRANCOVIA
Alex Mažár
 (DAC 1904 Dun. Streda)
Michal Hreha (Slovan Bratislava)
STREDOPOLIAR
Jakub Murko
 (AS Trenčín)
UTOČNÍK
Zoran Záhradník
 (MFK Zemplín Michalovce)

SR 15
BRANKÁR
Patrik Novotta
 (FK Spišská Nová Ves)
OBRANCA
Adam Lami
 (DAC 1904 Dun. Streda)
STREDOPOLIARI
Tomáš Jurišta
 (Slovan Bratislava)
Sebastián Baláž (MŠK Púchov)
ÚTOČNÍK
Samuel Chlepko
 (MŠK Format Martin)

REALIZAČNÝ TÍM
Tréneri 
             Jaroslav Kentoš
                            Tibor Goljan
                            Stanislav Macek
                            Marek Bažík
                            Branislav Fodrek
                            Martin Žamba
Tréneri brankárov   Miroslav Hýll
                                      Tomáš Čechovič
Kondičný tréner    Michal Kukučka
Videoanalytik         Ján Štrba
Lekár                        Július Karacsóny
Fyzioterapeut        Marek Mališ
Masér                       Peter Spišiak
Technickí vedúci   Peter Tóth
                                   Jakub Kojnok

Značky