logo
Reprezentácia

SR 19 - Na Cypre bezgólová remíza s Lotyšskom

Streda, 5.2.2020 12:45 | Posledná aktualizácia 12.2.2020 12:54

autor: VLADIMÍR DANČÍK, zdroj: SFZ

DERYNEIA (SFZ) - Zlé klimatické podmienky ovplyvnili napokon dejisko stretnutia, pôvodný štadión v Paralimni organizátori zápasu vymenili za iný, v mestečku Deryneia.

Do prestávky bol zápas vyrovaný, po prestávke, keď sokolíci spesnili hru a navýšili počet streleckých pokusov, sa misky váh naklonili na slovenskú stranu. Ale bez efektu, pretože napriek palebnej sile nedostali Rusnákovi zverenci do súperovej siete ani jednu loptu.

Odveta je na programe v sobotu 8. februára o 14:00.

LOTYŠSKO 19 - SLOVENSKO 19 0:0
ŽK:
Nebyla.
SLOVENSKO 19:
Rehák - Tandara, Jenat, Nemčík, Barbora - Begala, Nebyla, Veselovský (74. Dopater) - Danek (46. Vondryska), Gembický, Goljan. Tréner: Albert Rusnák st.

HLAS PO ZÁPASE
ALBERT RUSNÁK st. (tréner Slovenska 19): “Mali sme možnosť vidieť oproti januárovému zrazu ďalších hráčov v akcii, ktorí dostali príležitosť konfrontácie na medzinárodnej úrovni. Prvý polčas bol z obidvoch strán opatrný a bolo vidieť na chlapcoch, že nemajú v nohách este odohraté zápasy. Po prestávke sme hru spresnili a súpera sme predčili vo všetkých činnostiach. Tlačili sme sa do zakončenia a 21 streleckých pokusov hovorí za všetko. Nebolo nám ale dopriate dostať loptu za chrbát lotyšského brankara, ten svojimi zákrokmi doslova čaroval. Verím, že ze v sobotňajšej odvete nájdeme recept na góly.“


šur

Značky