U15 - Nominácia na dva zápasy s Bulharskom

BRATISLAVA (SFZ) - Reprezentačný tréner Slovenska 15 Martin Žamba nominoval 20-členný káder na dva domáce medzištátne zápasy s Bulharskom.

Zraz hráčov a členov realizačného tímu je v nedeľu 2. októbra o 12:00 v hoteli X-Bionic Sphere v Šamoríne.

Po oznámení nominácie došlo k vynútenej zmene medzi hráčmi, Dávida Polťáka nahradil Alin Lerint.

PROGRAM ZÁPASOV
04.10. Slovensko 15 - Bulharsko 15 (NTC Senec, 16:00)
06.10. Slovensko 15 - Bulharsko 15 (NTC Senec, 11:00)

NOMINÁCIA

BRANKÁRI
Daniel Gramblička (Slovan Bratislava)
Tomáš Gubka (MFK Ružomberok)

OBRANCOVIA
Kevin Mikunda
 (MŠK Žilina)
Nicolas Richter (Slovan Bratislava)
Marko Noška (Spartak Trnava)
Tobias Daniel (Spartak Trnava)
Marek Okál (MŠK Žilina)
Alex Blaho (MFK Ružomberok)

STREDOPOLIARI
Jakub Benkovský
 (Spartak Trnava)
Richard Grexa (DAC 1904 Dun. Streda)
Adam Rajnoha (MŠK Žilina)
Mário Rabatin (1. FC Tatran Prešov)
Maxim Mateáš (Slovan Bratislava)
Šimon Koribský (Janočko Academy)

ÚTOČNÍCI
Leon Šimko
 (AS Trenčín)
Matúš Igaz (MŠK Žilina)
Rocco Baravelli (AS Trenčín)
Matúš Kianička (FC Petržalka)
Máté Roland Féher (DAC 1904 Dun. Streda)
Dávid Polťák (Spartak Trnava)
Alin Lerint (MFK Ružomberok)

NÁHRADNÍCI

BRANKÁR
Jakub Kovalčík (FC Košice)

OBRANCOVIA
Dávid Targoš
 (MŠK Žilina)
Svetozár Ožvold (AKA SK Rapid Viedeň)
Andrej Jurík (MFK Ružomberok)
Dániel Majoros (DAC 1904 Dun. Streda)
Jakub Víg (Slovan Bratislava)
Peter Pittel (Spartak Trnava)
Timotej Turza (AS Trenčín)
Sameer Kovácz (FC Petržalka)

STREDOPOLIARI
Martin Jenčuš
 (Slovan Bratislava)
Milan Kamenický (FK Železiarne Podbrezová)
Filip Rajčan (Slovan Bratislava)
Oliver Fecso (FC Košice)
Marko Behan (FK Dubnic n/V)
Zachariáš Juraj Výrostek (Futbalová škola Róberta Hanka)

ÚTOČNÍCI
Andrej Zápražný
 (DAC 1904 Dun. Streda)
Timotej Toplanský (Slovan Bratislava)
Jakov Terenkov (Spartak Trnava)
Timotej Gavenda (AS Trenčín)

REALIZAČNÝ TÍM

Hlavný tréner: Martin Žamba
Asistenti trénera: Patrik Mojžiš, Róbert Lukáč
Tréner brankárov: Dominik Škubák
Lekár: 
Július Karácsony
Masér: Attila Méry
Technický vedúci: Peter Tóth

Značky