U17, U16, U15 - NOMINÁCIA NA MÁJOVÝ KONTROLNÝ ZRAZ V ŠAMORÍNE | Slovenský futbalový zväz
logo
Reprezentácia

U17, U16, U15 - NOMINÁCIA NA MÁJOVÝ KONTROLNÝ ZRAZ V ŠAMORÍNE

Viac ako polovica realizačného tímu na šamorínskom zraze.
autor: PETER ZEMAN, zdroj: SFZ

BRATISLAVA (SFZ) - Mládežnícki reprezentační tréneri nominovali spolu 36 hráčov v troch kategóriach na májový kontrolný zraz v Šamoríne v termíne 16. až 20. mája 2021.

Zraz nominovaných hráčov a členov realizačného tímu je v nedeľu 16. mája o 17:30 v hoteli X-BIONIC v Šamoríne.

SR 17
BRANKÁRI
Oliver Lapoš
 (AS Trenčín)
Áron Varga (MOL Fehervár FC)
OBRANCOVIA
Šimon Mičuda
(AS Trenčín)
Samuel Bagín (AS Trenčín)
Dávid Ovšonka (AS Trenčín)
Tomáš Kachnič (Slovan Bratislava)
STREDOPOLIARI
Samuel Šuľák
(FK Železiarne Podbrezová)
Bence Kovács (MOL Fehervár FC)
Dávid Kmeťo (FC DAC 1904 Dun. Streda)
Martin Repa (Spartak Trnava)
Michal Záhradník
 (MFK Ružomberok)
ÚTOČNÍK
Sebastián Nagy
(Slovan Bratislava)

SR 16
BRANKÁRI
Ivan Horvát
 (Slovan Bratislava)
Michal Lukáč (DAC 1904 Dun. Streda)
OBRANCOVIA
Nikolas Brandis
 (AS Trenčín)
Jakub Zemko (MŠK Žilina)
Filip Magát (MŠK Žilina)
Adam Oravec (MŠK Žilina)
STREDOPOLIARI
Ján Nemčok
 (DAC 1904 Dun. Streda)
Milan Šimon Rehuš (Slovan Bratislava)
Tadeáš Hájovský (AS Trenčín)
Tobias Čulen (AS Trenčín)
Zoran Záhradník (MFK Zemplín Michalovce)
ÚTOČNÍK
Ľuboš Praženka
 (AS Trenčín)

SR 15
BRANKÁRI
Alex Húdok
(AS Trenčín)
Matúš Kuruc (FC Košice)
OBRANCOVIA
Tomáš Balog
(FC Košice)
Marek Rehák (DAC 1904 Dun. Streda)
Adam Lami (DAC 1904 Dun. Streda)
Marek Žáčok (MFK Ružomberok)
STREDOPOLIARI
Nicolas Kapuš
(AS Trenčín)
Martin Bukovinský
(FK Poprad)
Nikolas Ádám
(MFK Ružomberok)
Šimon Oros
(DAC 1904 Dun. Streda)
Lukáš Pado
(MFK Zemplín Michalovce)
ÚTOČNÍK
Rastislav Skalka
(MFK Zemplín Michalovce)

NÁHRADNÍCI
SR 17
BRANKÁR
Michal Šurima
 (DAC 1904 Dun. Streda)
OBRANCA
Bálint Szolgai
 (DAC 1904 Dun. Streda)
STREDOPOLIARI
Mikuláš Demjanovič
 (DAC 1904 Dun. Streda)
Leonardo Bortoli (MŠK Žilina)
ÚTOČNÍK
Roman Hroza (MŠK Žilina)

SR 16
BRANKÁR
Vincent Grúber
(Spartak Trnava)
OBRANCOVIA
Michal Jančiga
(MŠK Žilina)
Maximilán Marko (Slovan Bratislava)
Kristián Dadík (Spartak Trnava)
STREDOPOLIARI
Hugo Pávek
 (AS Trenčín)
Michal Hreha (Slovan Bratislava)
UTOČNÍK
Marcel Bilčík
(Spartak Trnava)

SR 15
BRANKÁR
Artur Vydarený
 (Slovan Bratislava)
OBRANCA
Matej Bukovčan
 (MŠK Žilina)
STREDOPOLIARI
Tomáš Jurišta
 (Slovan Bratislava)
ÚTOČNÍK
Samuel Chlepko
 (MŠK Format Martin)

REALIZAČNÝ TÍM
Tréneri 
             Jaroslav Kentoš
              Tibor Goljan
              Stanislav Macek
              Albert Rusnák
              Marek Bažík
              Branislav Fodrek
              Martin Žamba
Tréneri brankárov   Miroslav Hýll
              Matej Babic
Kondičný tréner    Jozef Jandzik
Videoanalytik     Ján Štrba
Lekár            Jozef Mada
Fyzioterapeut     Marek Mališ
Masér            Peter Spišiak
Technickí vedúci  Peter Tóth
                 Lukáš Žiga

Značky