U18 - Nominácia na júnový dvojzápas s Českom

Matej Šimun (vľavo) patrí do stabilného kádra reprezentačnej osemnástky.
Matej Šimun (vľavo) patrí do stabilného kádra reprezentačnej osemnástky.
autor: ROMAN FERSTL , zdroj: SFU

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner slovenskej reprezentácie do 18 rokov Branislav Fodrek nominoval 20-členný káder na dva domáce medzištátne zápasy s Českom. 

Zraz nominovaných hráčov a realizačného tímu je v nedeľu 4. júna o 11:30 v hoteli X-Bionic Sphere v Šamoríne.

PROGRAM ZÁPASOV
06.06. Slovensko 18 - Česko 18 (17:00, Dunajská Streda/Mol Academy)
09.06. Slovensko 18 - Česko 18 (11:00, Dunajská Streda/Mol Academy)

NOMINÁCIA

BRANKÁRI
Jakub Badžgoň
 (MŠK Žilina)
Michal Lukáč (FK Železiarne Podbrezová)

OBRANCOVIA
Filip Mielke
 (FK Železiarne Podbrezová)
Adam Oravec (MŠK Žilina)
Giuliano Antonio Marek (MFK Ružomberok)
Martin Rýzek
 (Spartak Trnava)
Tomáš Marušin (Slovan Bratislava)
Timotej Hranica (MŠK Žilina)
Nikolas Brandis (AS Trenčín)

STREDOPOLIARI
Tadeáš Hájovský
 (AS Trenčín)
Maximilián Marko
 (ŠK Slovan Bratislava)
Matej Šimun
 (MŠK Žilina)
Matúš Holíček (Crewe Alexandra FC)
Marián Weber (MŠK Žilina)

ÚTOČNÍCI
Dávid Petrik
 (MFK Zemplín Michalovce)
Zoran Záhradník 
(DAC 1904 Dun. Streda)
Vladimír Vaľko (MŠK Žilina)
Andy Masaryk (FK Železiarne Podbrezová)
Tobias Čulen (AS Trenčín)
Sinisha Kubovic (SC Verl)

NÁHRADNÍCI

BRANKÁR
Jakub Drenka
(FC Košice)

OBRANCOVIA 
Patrik Urban
(Slavia Praha)
Adam Zajac
 (DAC 1904 Dun. Streda)
Dominik Veselý
(FC Košice)
Matej Obšivan
(AS Trenčín)
Dušan Fančovič
(DAC 1904 Dun. Streda)
Martin Polniš
(FC ŠTK 1914 Šamorín)

STREDOPOLIARI
Samuel Hodúr
 (ViOn Zl. Moravce-Vráble)
Adrián Fiala (AS Trenčín)
Alexej Maroš (Slovan Bratislava)
Kevin Švehla
(MFK Ružomberok)
Marcel Masár
(Spartak Trnava)

ÚTOČNÍCI
Patrik Dulay (ViOn Zl. Moravce-Vráble)
Zoran Ivanics 
(Slovan Bratislava)
Matúš Kucman
(DAC 1904 Dun. Streda)
Marcel Bilčík
(Spartak Trnava)
Lukáš Mikulaj
(AS Trenčín)

REALIZAČNÝ TÍM

Hlavný tréner: Branislav Fodrek
Asistent trénera: Martin Žamba
Tréner brankárov: Juraj Baláž
Kondičný tréner: Jakub Juhaščík
Technický vedúci: Vladimír Dančík
Lekár: Jozef Mada
Masér: Atilla Méry

Značky