U20 - Nominácia na tri medzištátne zápasy v Španielsku

BRATISLAVA (SFZ) - Reprezentačný tréner tímu do 20 rokov Albert Rusnák st. nominoval 24-členný káder na tri zápasy v Španielsku.

Zraz nominovaných hráčov je v nedeľu 13. novembra o 11:30 v hoteli X- Bionic Sphere v Šamoríne.

PROGRAM ZÁPASOV
17. 11. Japonsko 20 - Slovensko 20 (San Pedro del Pinatar, 15:00)
19. 11. Indonézia 20 - Slovensko 20 (San Pedro del Pinatar, 12:00)
21. 11. Saudská Arábia 20 - Slovensko 20 (San Pedro del Pinatar, 12:00)

NOMINÁCIA

BRANKÁRI
Filip Baláž (Dukla Ban. Bystrica)
Samuel Belaník (MŠK Žilina)
Adam Hrdina (Slovan Bratislava)

OBRANCOVIA
Nicolas Šikula (FK Železiarne Podbrezová)
Sebastián Kóša (Spartak Trnava)
Dávid Ovšonka (FK Železiarne Podbrezová)
Samuel Kopásek (MŠK Žilina)
Marek Ujlaky (Spartak Trnava)
Damián Kachút (DAC 1904 Dun. Streda)
Marek Mičák (Slovan Bratislava)

STREDOPOLIARI
Gabriel Halabrín (MFK Ružomberok)
Artur Gajdoš (AS Trenčín)
Dominik Šnajder (MŠK Žilina)
Mario Sauer (MŠK Žilina)
Samuel Urgela (FK Pohronie)
Máté Szolgai (FC ŠTK 1914 Šamorín)
Dominik Hollý (AS Trenčín)
Martin Oravec (MŠK Žilina)

ÚTOČNÍCI
Viktor Sliacky (FC Petržalka)
Timotej Jambor (MŠK Žilina)
Bálint Csóka (FC ŠTK 1914 Šamorín)
Adam Gaži (MFK Tatran Lipt. Mikuláš)
Adam Griger (Cagliari Calcio)
Branislav Spáčil (FC Petržalka)


NÁHRADNÍCI

BRANKÁRI
Adam Danko
(FK Železiarne Podbrezová)

OBRANCOVIA
Michal Boledovič (OFK Malženice)
Roman Šebeň (AS Trenčín)
Richard Hečko (Atalanta BC)
Urban Mazanovský (MŠK Púchov)
Jakub Luka (MFK Ružomberok)
Michal Svoboda (S.P.A.L.)
Šimon Mičuda (AS Trenčín)

STREDOPOLIARI
Filip Bobrovský (FC Petržalka)
Martin Kušnír (Slovan Bratislava)
Matúš Koseček (Slovan Bratislava)
Thomas Kotlár (FK Dubnica)

ÚTOČNÍCI
Marek Švec (FK Dubnica
Patrik Čiernik (Slovan Bratislava)
Adrián Macejko (MFK Ružomberok)
Lucas Demitra (AS Trenčín)
Ján Ferleťák (FC ŠTK 1914 Šamorín)
Viktor Tatár (FK Pohronie)

REALIZAČNÝ TÍM

Hlavný tréner: Albert Rusnák
Asistent trénera: Marek Ondrík
Tréner brankárov: Ivo Pilip
Kondičný tréner: Tomáš Vacula
Tréner pre hráčske funkcie: Peter Štefaňák
Tímový manažér: Martin Jakubko
Lekár: Ronald Polomský
Fyzioterapeutka: Zuzana Maďarčíková
Maséri: Peter Spišiak, Marko Kopas 
Videoanalytik: Pavol Mlynár
Technický vedúci: Filip Trosko

Značky