logo
Reprezentácia

SR WA - Nominácia na kontrolný zraz a prípravný zápas v Senci

BRATISLAVA (SFZ) – Tréner ženskej reprezentácie Peter Kopúň nominoval 23-členný tím na kontrolný zraz v termíne 16. 9. - 22. 9. 2020 v Senci. Súčasťou zrazu bude neoficiálny prípravný zápas s tímom DAC Dunajská Streda 17 v utorok 22. 9. 2020.

Zraz nominovaných je v stredu 16. septembra podľa harmonogramu 12:00 - 12:30 v NTC Senec.

NOMINÁCIA

BRANKÁRKY
Mária Korenčiová
(AC Miláno)
Patrícia Chládeková (1. FC Saarbruücken)
Dominika Rezeková (Slovan Bratislava)

OBRANKYNE
Jana Vojteková
(SC Freiburg)
Alexandra Bíróová (SKN St. Pölten)
Diana Lemešová (SKV Altenmarkt)
Petra Zdechovanová (ROW Rybnik)
Monika Bytčánková (Slovan Bratislava)
Andrea Horváthová (Czarni Sosnowiec)
Monika Havranová (SV Horn)
Patrícia Fischerová (Czarni Sosnowiec)
Michaela Moťovská (Slovan Liberec)
Viktória Čeriová (Slovan Bratislava)

STREDOPOLIARKY
Mária Mikolajová (SKN St. Pölten)
Dominika Škorvánková (Montpellier HSC)
Dominika Koleničková (1. FC Saarbücken)
Kristína Košíková (FC Slovan Liberec)
Patrícia Hmírová (Górnik Leczna)
Lucia Šušková (ROW Rybnik)
Lucia Ondrušová (Sparta Praha)
Laura Žemberyová (Slavia Praha)
Victoria Kaláberová (Real Oviedo)

ÚTOČNÍČKY
Martina Šurnovská
(Slavia Praha)
Klaudia Fabová (KKPK Medyk Konin)

NÁHRADNÍČKY

BRANKÁRKY
Tamara Solárová
(Partizán Bardejov BŠK)
Denisa Mochnacká (AZS UJ Krakov)
Lucia El-Dahaibiová (SKV Altenmarkt)

OBRANKYNE
Natália Miniariková (Spartak Myjava)

STREDOPOLIARKY
Stela Semanová
(Partizán Bardejov)
Ľudmila Maťavková (Charleroi R.C.S.C.)
Alexandra Tejová (Slovan Bratislava)
Kristína Tipulová (Slovan Bratislava)

ÚTOČNÍČKY
Veronika Sluková
(USC Landhaus)
Andrea Bogorová (Spartak Myjava)
Simona Pružinská (MŠK Žilina)

REALIZAČNÝ TÍM

Hlavný tréner: Peter Kopúň
Asistent trénera: Michal Švihorík
Tréner brankárok: Ján Novota
Kondičný tréner: Sebastián Čanecký
Technický vedúci: Michal Vengloš
Lekárka: Lucia Knappková
Fyzioterapeutka: Veronika Rybárová
Masér: Jindřich Ditrich
Masér/kustód: Matej Chrenko

Značky