WU16 – Nominácia na UEFA Development turnaj v Srbsku | Slovenský futbalový zväz
logo
Reprezentácia

WU16 – Nominácia na UEFA Development turnaj v Srbsku


autor: Roman Ferstl, zdroj: SFZ


BRATISLAVA (SFZ) – Tréner reprezentácie WU16 Jozef Jelšic nominoval 20-členný tím na UEFA Development turnaj v Srbsku (19. 5 – 26. 5. 2022). Zraz nominovaných je vo štvrtok 19. mája o 12.30 v hoteli X-Bionic Sphere v Šamoríne.

Program
21. mája o 17.00: Srbsko WU16 – Slovensko WU16
23. mája o 14.00: Maďarsko WU16 – Slovensko WU16
26. mája o 10.00: Bosna a Hercegovina WU16 – Slovensko WU16

NOMINÁCIA

BRANKÁRKY
Julianna Gajdošová 
(FC Union Nové Zámky)
Viktória Opalková (ŠK Slovan Bratislava)

OBRANKYNE
Jana Belicová 
(FC Spartak Trnava)
Simona Vaculová (ŠK Slovan Bratislava)
Eva Pálková (SDM Domino)
Sára Dianová (GFC Topoľčany)
Tereza Petrášová  (1. FC Tatran Prešov)
Šarlota Noemi Kundravá (MFK Vranov nad Topľou)
Nina Grácová (GFC Topoľčany)

STREDOPOLIARKY
Simona Horváthová (FKM Nové Zámky)
Soňa Servátková (1. FC Tatran Prešov)
Matilda Sluková (Spartak Myjava)
Katarína Bučková (1. FC Tatran Prešov)
Ela Žigová (FC Spartak Trnava)
Sára Straková (AS Trenčín)
Linda Hlavinková (Partizán Bardejov BŠK)

ÚTOČNÍČKY
Lucia Rumančíková 
(FK Spišská Nová Ves)
Melánia Glodová (MFK Vranov nad Topľou)
Dominika Gondová (ŠK Slovan Bratislava)
Tamara Kramlíková (Spartak Myjava)
Klára Cabúková (AS Trenčín)
Nikola Pajunková 
(MŠK FOMAT Martin)

NÁHRADNÍČKY

BRANKÁRKY
Sofia Valenčinová 
(1. FC Tatran Prešov)
Zuzana Glézlová 
(FKM Karlova Ves Bratislava)
Sabína Rabčanová (FA United N-KL-G)
Erika Zjarová (MFK Ružomberok)
Nikola Dužarová 
(1. FC Tatran Prešov)
Simona Jacková (FK Poprad)

OBRANKYNE
Nina Mattová (FK TEMPO Partizánske)
Zuzana Barutová (FC Spartak Trnava)
Veronika Zacharovská (JUPIE FŠ Mareka Hamšíka)
Kristína Pálová (FC Union Nové Zámky)
Simona Juríčková (TJ Plevník-Drienové)
Sofia Magdaléna Šefčíková (TJ Slovan Pečovská Nová Ves)
Meg Molnárová (ŠK Slovan Bratislava)

STREDOPOLIARKY
Ema Bilá (Partizán Bardejov BŠK)
Nina Nedoroščíková 
(1. FC Tatran Prešov)
Monika Križanová (MŠK Považská Bystrica)
Tamara Naňová (ŠK Slovan Bratislava)
Barbara Prokopcová (FK Austria Wien) 
Michaela Martišková (FC Spartak Trnava)
Nikola Huléni 
(FC Baník Prievidza)
Natália Polačková
 (FC Spartak Trnava)

ÚTOČNÍČKY
Lilian Geczyová 
(FC Baník Prievidza)
Natália Bobčeková 
(ŠK Lúčky – kúpele)
Lola Gibejová 
(ŠK Slovan Bratislava)
Nela Zavaterníková (TJ Baník Kalinovo)

REALIZAČNÝ TÍM
Hlavný tréner: Jozef Jelšic
Asistent trénera: 
Peter Januška
Asistentka trénera: 
Lucia Haršanyová
Tréner brankárok:
 Martin Poloha
Fyzioterapeutka: 
Katarína Košlabová
Fyzioterapeutka:
 Beáta Pinkeová
Lekárka: 
Zuzana Dohányosová
Technický vedúci: 
Filip Trosko

Značky