logo
Reprezentácia

WU17 - Nominácia na dva prípravné zápasy v Grécku


autor: Roman Ferstl, zdroj: SFZ

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner reprezentácie WU17 Jozef Jelšic nominoval 20-členný tím na dva prípravné zápasy v Grécku. Zraz nominovaných je v sobotu 10. septembra o 11.00 v sídle SFZ v Bratislave. 

Program
12. septembra o 14.00 (SELČ): Grécko WU17 - Slovensko WU17 (Nea Smyrni Stadium, Atény)

14. septembra o 10.00 (SELČ): Grécko WU17 - Slovensko WU17 (Nea Smyrni Stadium, Atény)

NOMINÁCIA

BRANKÁRKY
Viktória Opalková (ŠK Slovan Bratislava)
Erika Zjarová (MFK Ružomberok)

OBRANKYNE
Jana Belicová
 (FC Spartak Trnava)
Daniela Michalcová (MŠK Žilina)
Tereza Petrášová  (1. FC Tatran Prešov)
Simona Vaculová 
(ŠK Slovan Bratislava)
Simona Horváthová 
(FC Spartak Trnava)
Soňa Servátková (FC Spartak Trnava)

STREDOPOLIARKY
Ela Žigová (FC Spartak Trnava)
Matilda Sluková (Spartak Myjava)
Lucia Rumančíková (1. FC Tatran Prešov)
Linda Hlavinková (Partizán Bardejov BŠK)
Sára Straková (AS Trenčín)
Katarína Bučková (1. FC Tatran Prešov)
Barbara Prokopcová (FK Austria Wien) 

ÚTOČNÍČKY
Melánia Glodová 
(1. FC Tatran Prešov)
Tamara Kramlíková (Spartak Myjava)
 ̶L̶e̶n̶k̶a̶ ̶Č̶e̶r̶v̶e̶n̶á̶ ̶(̶G̶F̶C̶ ̶r̶e̶g̶i̶o̶n̶á̶l̶n̶a̶ ̶a̶k̶a̶d̶é̶m̶i̶a̶)̶
Zuzana Šupolíková
 (MŠK Žilina)
Nikola Pajunková
 (MŠK Fomat Martin)
Michaela Martišková (FC Spartak Trnava)

NÁHRADNÍČKY

BRANKÁRKY
Sabína Rabčanová 
(MŠK Žilina)
Simona Jacková (FK Poprad)
Sofia Valenčinová (1. FC Tatran Prešov)
Zuzana Glézlová 
(ŠK Slovan Bratislava)
Nikola Dužarová (1. FC Tatran Prešov)
Julianna Gajdošová (FC Union Nové Zámky)

OBRANKYNE
Alexandra Eckerová 
(FC Spartak Trnava)
Veronika Zacharovská 
(RSC HAMSIK ACADEMY BB)
Sofia Magdaléna Šefčíková
 (1. FC Tatran Prešov)
Nina Mattová (GFC regionálna akadémia)
Šarlota Noemi Kundravá (1. FC Tatran Prešov)
Kristína Pálová 
(FC Union Nové Zámky)

STREDOPOLIARKY
Nina Nedoroščíková (1. FC Tatran Prešov)
Marianna Šalitrošová (FC Košice)
Natália Polačková (FC Spartak Trnava)
Tamara Naňová
 (ŠK Slovan Bratislava)
Meg Molnárová (FK Austria Wien)
Rebeka Časnochová (MŠK Žilina)
Izabela Bukovičová (FC Union Nové Zámky)
Nikola Huléni (FC Baník Prievidza)
Ema Bilá (Partizán Bardejov BŠK)

ÚTOČNÍČKY
Eva Pálková (ŠK Slovan Bratislava)
Nela Zavaterníková (TJ Baník Kalinovo)
Lola Gibejová 
(ŠK Slovan Bratislava)
Natália Bobčeková (MFK Ružomberok)
Karin Čičáková (MŠK Žilina)

REALIZAČNÝ TÍM

Hlavný tréner: Jozef Jelšic
Asistent trénera: Peter Januška
Asistentka trénera: Lucia Haršanyová
Tréner brankárok: Martin Poloha
Fyzioterapeutka: Katarína Košlabová
Fyzioterapeutka: Timea Kondašová
Lekárka: Zuzana Dohányosová
Technický vedúci: Lukáš Žiga

Značky