logo
Reprezentácia

WU17 – Nominácia na dva prípravné zápasy v Portugalsku


autor: Petra Ďuráčiová, zdroj: SFZ

BRATISLAVA (SFZ) – Tréner reprezentácie WU17 Jozef Jelšic nominoval 20-členný tím na dva prípravné zápasy v Portugalsku (3. 10. – 8. 10. 2021). Zraz nominovaných je v nedeľu 3. októbra 2021 o 18.30 v sídle SFZ.

Program
5. 10. 2021:
Portugalsko WU17 – Slovensko WU17 (12.00, )
8. 10. 2021:
Portugalsko WU17 – Slovensko WU17 (16.00, )

NOMINÁCIA

BRANKÁRKY
Sofia Dupkalová (Partizán Bardejov BŠK)
Marína Anna Štefániková (AS Trenčín)

OBRANKYNE
Jana Belicová
 (FC Spartak Trnava)
Patrícia Urblíková (FC ViOn Z. Moravce – Vráble)
Juliana Horváthová (Spartak Myjava)
Barbora Vargová (ŠK Slovan Bratislava)
Elisa Kunková (AS Trenčín)
Nina Korimová (ŠK Slovan Bratislava)
Soňa Servátková (1. FC Tatran Prešov)

STREDOPOLIARKY
Ela Žigová
 (FC Spartak Trnava)
Aneta Surová (ŠK Slovan Bratislava)
Sára Straková (AS Trenčín)
Michaela Ferencová (1. FC Slovácko)
Ema Bilá (Partizán Bardejov BŠK)
Michaela Martišková (FC Spartak Trnava)

ÚTOČNÍČKY
Zuzana Nina Nárožná
 (Spartak Myjava)
Linda Hlavinková (Partizán Bardejov BŠK)
Klára Cabúková
 (AS Trenčín)
Adela Vašáková (1. FC Tatran Prešov)
Darina Hrúziková (MFK Ružomberok)

NÁHRADNÍČKY

BRANKÁRKY
Erika Zjarová
 (MFK Ružomberok)
Simona Jacková
 (FK Poprad)
Viktória Králiková (FC Spartak Trnava)
Viktória Opálková (FK Senica)

OBRANKYNE
Simona Chomová
 (1. FC Tatran Prešov)
Ema Mazániková (AS Trenčín)
Viktória Krchnáková (SK Slavia Praha)
Zuzana Durcová (Spartak Myjava)
Michaela Ivanová (1. FC Tatran Prešov)
Vanesa Vojsová (Partizán Bardejov BŠK)
Kristína Pálová (FK Union Nové Zámky)
Sára Dianová (GFC Topoľčany)
Barbara Prokopcová (FK Austria Viedeň)

STREDOPOLIARKY
Simona Cedulová
 (FC Spartak Trnava)
Slávka Cígerová (MŠK Fomat Martin)
Izabela Bukovičová (ŠK Slovan Bratislava)
Monika Križanová (MŠK Považská Bystrica)
Nina Matušicová (Spartak Myjava)
Tamara Naňová (ŠK Slovan Bratislava)

ÚTOČNÍČKY
Nikola Pajunková 
(MŠK Fomat Martin)
Alica Turanová (ŠK Slovan Bratislava)

REALIZAČNÝ TÍM
Hlavný tréner:
 Jozef Jelšic
Asistent trénera: Peter Januška
Asistent trénera: Cyril Janoško
Tréner brankárok: Martin Poloha
Fyzioterapeutka: Valentína Ihriská
Lekárka: Katarína Hricová
Technický vedúci: Filip Trosko

Značky