logo
Reprezentácia

WU19 – Nominácia na dva prípravné zápasy s Bieloruskom


autor: Roman Ferstl, zdroj: SFZ

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval 20-členný tím na reprezentačný zraz v Šamoríne, počas ktorého odohrá družstvo dva prípravné zápasy s Bieloruskom. Zraz nominovaných je v pondelok 13. septembra o 12.45 v X-Bionic v Šamoríne.

Program
14. septembra o 17.00:
 Slovensko WU19 – Bielorusko WU19 (DAC Akadémia D. Streda)
16. septembra o 11.00:
 Slovensko WU19 – Bielorusko WU19 (DAC Akadémia D. Streda)

NOMINÁCIA
BRANKÁRKY
Vanesa Stachová 
(FC Nitra)
Petra Brnčová (AS Trenčín)

OBRANKYNE
Sofia Jalakšová
 (ŠK Slovan Bratislava)
Tereza Mrocková (ŠK Slovan Bratislava)
Juliana Pivarčiová (FC Spartak Trnava)
Patrícia Mudráková (MŠK Žilina)
Monika Vravková (FC Baník Prievidza)
Sára Kršiaková (Spartak Myjava)
Viktória Červeňová (MFK Ružomberok)
Zuzana Lukáčová (FC Viktoria Plzeň)

STREDOPOLIARKY
Lívia Múčková
 (SK Slavia Praha)
Karen Mak (US Sassuolo Calcio)
Rebeka Žihlavníková (MFK Ružomberok)
Laura Retkesová (Spartak Myjava)
Karina Pelikánová (RSC Anderlecht) 
Frederika Kovalíková (MFK Ružomberok)

ÚTOČNÍČKY
Sofia Anna Škerdová
 (ŠK Slovan Bratislava)
Tamara Morávková 
(1. FC Slovácko)
Pavlina Hrdličková
 (ŠK Slovan Bratislava)
Katarína Vredíková (Spartak Myjava)

NÁHRADNÍČKY
BRANKÁRKY
Stela Kucharová
(ŠK Slovan Bratislava)
Nikola Maťková
 (MŠK Žilina)
Jana Králiková (MFK Ružomberok)

OBRANKYNE
Roxana Kolárová (Ferencvárosi TC)
Sofia Čerňaková (ŠK Slovan Bratislava)
Mária Petrová (Partizán Bardejov BŠK)
Soňa Hadbavná (1. FC Tatran Prešov)
Ema Ťapajáková (MFK Ružomberok)
Barbora Čambalová (FC Spartak Trnava)

STREDOPOLIARKY
Viktória Hanková
 (ŠK Slovan Bratislava)
Paulína Tonkovičová (FC Spartak Trnava)
Zora Obertová (MŠK Žilina)
Lenka Mazuchová (FC Nitra)
Nina Huťová (ASTrenčín)
Dominika Paterová 
(MFK Dukla Banská Bystrica)

ÚTOČNÍČKY
Vanessa Krásna
 (SKV Altenmarkt)
Sofia Papajová (FC Košice)
Romana Sirvoňová (MŠK Považská Bystrica)

REALIZAČNÝ TÍM
Hlavný tréner: 
Jozef Jelšic
Asistent trénera: Peter Januška
Asistent trénera: Ján Gajdošík
Tréner brankárok: Roman Hodál
Fyzioterapeutka: Anna Popelková
Fyzioterapeutka: Katarína Košlabová
Lekárka: Zuzana Dohányosová
Technický vedúci: Filip Trosko

Značky