WU19 – Nominácia na kontrolný zraz a prípravný zápas s Poľskom | Slovenský futbalový zväz
logo
Reprezentácia

WU19 – Nominácia na kontrolný zraz a prípravný zápas s Poľskom


autor: Petra Ďuráčiová, zdroj: SFZ

BRATISLAVA (SFZ) – Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval 22-členný tím na kontrolný zraz a prípravný zápas s Poľskom v Poprade (7. 6. – 11. 6. 2021). Zraz nominovaných je v pondelok 7. júna o 13.00 v hoteli AquaCity Poprad.

Program
11. 6. 2021 o 13.00:
Slovensko WU19 – Poľsko WU19 (Poprad)

NOMINÁCIA

BRANKÁRKY
Vanesa Stachová
(FC Nitra)
Nikola Maťková (MŠK Žilina)

OBRANKYNE
Radoslava Halásová
(ŠK Slovan Bratislava)
Tereza Mrocková (ŠK Slovan Bratislava)
Ema Ťapajáková (MFK Ružomberok )
Patrícia Mudráková (MŠK Žilina)
Soňa Hadbavná (1. FC Tatran Prešov)
Sára Kršiaková (Spartak Myjava)
Sofia Jalakšová (GFC Topoľčany)
Zuzana Lukáčová (FC Viktoria Plzeň)
Lívia Múčková (SK Slavia Praha)

STREDOPOLIARKY
Karen Mak
(ŠK Slovan Bratislava)
Anna Strmenská (FC Spartak Trnava)
Laura Retkesová (Spartak Myjava)
Frederika Kovalíková (MFK Ružomberok)
Karina Pelikánová (SC Heerenveen)
Lenka Mazuchová (FC Nitra)
Tamara Morávková (ŠK Slovan Bratislava)
Karolína Bayerová (ŠK Slovan Bratislava)
Sofia Anna Škerdová (AS Trenčín)

ÚTOČNÍČKY
Pavlína Hrdličková
(ŠK Slovan Bratislava)
Katarína Vredíková (Spartak Myjava)

NÁHRADNÍČKY

BRANKÁRKY
Stela Kucharová
(ŠK Slovan Bratislava)
Petra Brnčová (AS Trenčín)
Jana Králiková (FK Poprad)

OBRANKYNE
Roxana Kolárová
(Ferencváros FC)
Sofia Čerňaková (ŠK Slovan Bratislava)
Mária Petrová (Partizán Bardejov)
Radoslava Jacenková (Partizán Bardejov)

STREDOPOLIARKY
Viktória Hanková
(ŠK Slovan Bratislava)
Ella Glatzová (Spartak Myjava)
Paulína Tonkovičová (FC Spartak Trnava)
Rebeka Žihlavníková  (MFK Ružomberok)
Zora Obertová (MŠK Žilina)
Diana Bajerová (FC Spartak Trnava)

ÚTOČNÍČKY
Sofia Papajová (FC Košice)
Vanessa Krásna (FK Senica)
Barbora Bederková (FC Spartak Trnava)

REALIZAČNÝ TÍM

Hlavný tréner: Jozef Jelšic
Asistent trénera: Peter Januška
Asistent trénera: Patrik Durkáč
Tréner brankárok: Roman Hodál
Technický vedúci: Filip Trosko
Fyzioterapeutka: Lenka Jurišičová
Fyzioterapeutka: Beáta Pinkeová
Lekárka: Zuzana Dohányosová

Značky