WU19 – Nominácia na prvé kolo kvalifikácie ME v Portugalsku | Slovenský futbalový zväz
logo
Reprezentácia

WU19 – Nominácia na prvé kolo kvalifikácie ME v Portugalsku


autor: Roman Ferstl, zdroj: SFZ

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval 20-členný tím na prvé kolo kvalifikácie ME v Portugalsku. Zraz nominovaných je v piatok 15. októbra o 13.00 v hoteli Senec v Senci.

Program
19. októbra o 17.00 (SEČ):
 Španielsko WU19 – Slovensko WU19 (Albufeira Municipal) 
22. októbra o 17.00 (SEČ): Česko WU19 – Slovensko WU19 (Estadio Algarve)
25. októbra o 17.00 (SEČ): Portugalsko WU19 – Slovensko WU19 (Estadio Algarve)

NOMINÁCIA
BRANKÁRKY
Vanesa Stachová 
(FC Nitra)
Petra Brnčová (AS Trenčín)

OBRANKYNE
Sofia Jalakšová
 (ŠK Slovan Bratislava)
Tereza Mrocková (ŠK Slovan Bratislava)
Juliana Pivarčiová (FC Spartak Trnava)
Patrícia Mudráková (MŠK Žilina)
Sára Kršiaková (Spartak Myjava)
Viktória Červeňová (MFK Ružomberok)
Zuzana Lukáčová (FC Viktoria Plzeň)

STREDOPOLIARKY
Lívia Múčková
 (SK Slavia Praha)
Karen Mak (US Sassuolo Calcio)
Rebeka Žihlavníková (MFK Ružomberok)
Laura Retkesová (Spartak Myjava)
Karina Pelikánová (RSC Anderlecht) 
Frederika Kovalíková (MFK Ružomberok)
Lenka Mazuchová (FC Nitra)

ÚTOČNÍČKY
Pavlina Hrdličková
 (ŠK Slovan Bratislava)
Katarína Vredíková (Spartak Myjava)
Sofia Anna Škerdová (ŠK Slovan Bratislava)
Tamara Morávková (1. FC Slovácko)

NÁHRADNÍČKY
BRANKÁRKY
Stela Kucharová
 (ŠK Slovan Bratislava)
Nikola Maťková (MŠK Žilina)
Jana Králiková (MFK Ružomberok)

OBRANKYNE
Roxana Kolárová (Ferencvárosi TC)
Sofia Čerňaková (ŠK Slovan Bratislava)
Mária Petrová (Partizán Bardejov BŠK)
Ema Ťapajáková (MFK Ružomberok)
Barbora Čambalová (FC Spartak Trnava)
Monika Vravková (FC Baník Prievidza)

STREDOPOLIARKY
Viktória Hanková
 (ŠK Slovan Bratislava)
Paulína Tonkovičová (FC Spartak Trnava)
Zora Obertová (MŠK Žilina)
Nina Huťová (AS Trenčín)
Dominika Paterová (MFK Dukla Banská Bystrica)
Ella Glatzová (Spartak Myjava)

ÚTOČNÍČKY
Vanessa Krásna
 (SKV Altenmarkt)
Sofia Papajová (FC Košice)
Romana Sirvoňová (MŠK Považská Bystrica)

REALIZAČNÝ TÍM
Hlavný tréner: Jozef Jelšic
Asistent trénera: Peter Januška
Asistent trénera: Ján Gajdošík
Tréner brankárok: Roman Hodál
Fyzioterapeutka: Anna Popelková
Fyzioterapeutka: Katarína Košlabová
Lekárka: Zuzana Dohányosová
Technický vedúci: Filip Trosko

Značky