logo
Reprezentácia

EXKLUZÍVNA SÚŤAŽ - Hlasuj a získaj garantované miesto na Portugalsko!

BRATISLAVA (SFZ) - Chceš byť na štadióne počas veľkého zápasu? Hlasuj v ankete a získaj predkupné právo na vstupenky na kvalifikačné duely Slovensko - Portugalsko (8. 9. 2023 o 20:45 na NFŠ v Bratislave) a Slovensko - Lichtenštajnsko (11. 9. 2023 o 20:45 na NFŠ v Bratislave). Slovenská reprezentácia má výborne rozohranú kvalifikáciu o majstrovstvá Európy a v septembri to môže potvrdiť. Hlasujte v ankete, na akom štadióne by ste v budúcnosti chceli vidieť hrať slovenskú reprezentáciu.

Zo všetkých hlasujúcich vyžrebujeme 30 fanúšikov a každý získa garantované predkupné právo na 2 balíkové vstupenky 2. kategórie (na zápas s Portugalskom a Lichtenštajnskom) - 1 vstupenka v cene 39 eur (za 2 vstupenky zaplatí každý vyžrebovaný 78 eur).

Navyše, z tridsiatich vyžrebovaných vyberie automat dvoch, ktorí získajú ako bonus tzv. tunnel experience.

Čo to znamená? Dostanete sa na predzápasovú rozcvičku a v úplnej blízkosti si pozriete nástup na zápasovú ceremóniu na exkluzívnom mieste pri hráčskom tuneli s drobným občerstvením (nápoj a snack). Všetky hviezdy budú do slova a do písmena iba meter od vás!

Všetky informácie k následnému nákupu vstupeniek budú zaslané priamo vyžrebovaným na e-mail do piatich pracovných dní. Predkupné právo je pre vyžrebovaných garantované aj po spustení predaja vstupeniek.

Nezabudnite, že predaj vstupeniek na septembrové zápasy sa spúšťa 27. júna 2023 o 11.00.

PODMIENKY HLASOVANIA

Hlasovanie štartuje v piatok 23. júna o 10.00 a trvá do utorka 27. júna do 10.00

Hlasovať môžete z jednej mailovej adresy každý deň raz. Čím viac budete hlasovať, tým máte väčšiu šancu na úspech.

Do ankety sme vybrali štadióny, ktoré spĺňajú kritériá na zápasy UEFA.

Značky