SFZ – Podpisom zmluvy sa partnerom mobility SFZ stala spoločnosť Tempus | Slovenský futbalový zväz

SFZ – Podpisom zmluvy sa partnerom mobility SFZ stala spoločnosť Tempus

Prezident SFZ Ján Kováčik a predseda predstavensta spoločnosti Tempus Group Martin Sojka pri podpise zmluvy o vzájomnej spolupráci.
autor: ROMAN FERSTL, zdroj: SFZ

BRATISLAVA (SFZ) -  Ján Kováčik, prezident Slovenského futbalového zväzu, a Martin Sojka,  predseda predstavenstva spoločnosti Tempus Group, podpísali zmluvu o vzájomnej spolupráci na najbližšie roky.

“Som veľmi rád, že sme dohovorili toto partnerstvo, verím, že spolupráca bude výhodná pre všetkých. Pri rokovaní sme vychádzali z obojstrannej potrebnosti a dospeli sme ku zmluve, ktorej základom je vzájomná dôvera. Pre nás je dôležité, že sme sa spojili s renomovaným partnerom,“ okomentoval začiatok tejto tesnej väzby prvý muž slovenského futbalu, čím zároveň prezentoval aj spoločnosť LeasePlan Slovensko, ďalšieho spoluhráča na tomto fóre. 

“Boli sme úplne blízko či priamo súčasťou športového prostredia pri viacerých podujatiach. Zanechali sme stopu v golfe aj v rely, boli sme v projekte Košice - Európske mesto športu. Spojenie so SFZ je pre nás nová výzva, ktorá nám umožňuje podporiť globálny šport, zvlášť keď futbal napreduje,“ vyjadril sa Martin Sojka. “Vnímame to ako veľmi dobrý obchodno-marketingový koncept.“ Doplnil ho Ján Kováčik: “Sme radi, ak má náš partner k futbalu aj iný, ako len obchodný vzťah.”

Tempus kooperuje so spoločnosťou LeasePlan, ktorá je jednotkou na trhu operatívneho lízingu na Slovensku. “Sme hrdý partner dobrej veci. Radi sa chopíme výziev, radi pomôžeme rozvoju a propagácii slovenského športu a vôbec nepochybujem, že spolupráca profesionálov zo zväzu a profesionálov z oblasti mobility bude na prospech každému fanúšikovi futbalu na Slovensku,“ pridal sa k predrečníkom Rastislav Podlipný, generálny riaditeľ LeasePlanu.


Zmluvné strany sa dohodli na spolupráci na dobu neurčitú. Tempus poskytne futbalovému zväzu 33 vozidiel podľa požiadaviek. "Ten počet nie je definitívny, podľa potreby sa môže navýšiť. Ale určite nebude nižší," potvrdil prezident SFZ.

Spoločnosť Tempus Car s.r.o. je silným subjektom v oblasti predaja, nákupu a prenájmu osobných aj úžitkových vozidiel. Svoju činnosť v tejto oblasti spustila v roku 1993, kedy začala budovať širokú sieť spoločností, pôsobiacich v motoristickom svete. Tento komplex dnes v rámci celej skupiny predstavuje mobilitu pod jednou strechou pre viaceré segmenty klientov a nonstop popredajnú starostlivosť. 

Vyše 20-ročné skúsenosti s predajom aj prémiových značiek osobných vozidiel dnes zúročuje  pri autorizovanom predaji a servise vozidiel značiek Jaguar, Land Rover, Renault, Dacia a Lada. Samozrejmosťou je ponuka komplexných služieb na profesionálnej úrovni a neustály rozvoj. Pri plnom akceptovaní náročnosti svojej klientely spoločnosť zriadila Tempus Club, prostredníctvom ktorého rozšírila možnosti motoristického sveta aj na ponuku v oblasti fitness, reštauračných a hotelových služieb.

LeasePlan Corporation N.V. sa už od svojho založenia v roku 1963 špecializuje na služby operatívneho leasingu a správy vozového parku. Lokálna dcérska spoločnosť, ako jedna z 32 entít materskej spoločnosti pôsobiacich vo svete, aktívne poskytuje svoje služby v Slovenskej republike od založenia v roku 2000.LeasePlan Slovakia, s.r.o. je lídrom v poskytovaní operatívneho leasingu osobných a úžitkových vozidiel, so širokou ponukou špecializovaných služieb prispôsobených súkromným spoločnostiam a verejnému sektoru s väčším vozovým parkom, ako aj menším podnikateľským subjektom a živnostníkom s jedným vozidlom.

Vo viacerých štátoch, kde LeasePlan Corporation N.V. pôsobí, podporuje kolektívne aj individuálne športy na národnej úrovni a aj mnohé športové projekty.Značky