SLOVNAFT CUP – 2. kolo odštartujú predohrávky, zápasy finalistov odložené | Slovenský futbalový zväz

SLOVNAFT CUP – 2. kolo odštartujú predohrávky, zápasy finalistov odložené

Radosť futbalistov MŠK FOMAT Martin po postupe z 1. kole cez ŠK Dynamo Diviaky (4:1).
autor: MŠK Fomat Martin, zdroj: Facebook MŠK Fomat Martin

BRATISLAVA (SFZ) – Tromi predohrávkami sa dnes (v stredu) začne 2. kolo 53. ročníka Slovenského pohára – Slovnaft Cupu. Sily si zmerajú MŠK Senec – ŠK Tomášov, Športové kluby Blava 1928 – FC ŠTK 1914 Šamorín a TJ Veľké Lovce – FK DAC 1904 DAC Dunajská Streda, ktorý naživo odvysiela huste.joj.sk.

Ďalšími hracími dňami tejto fázy pohára sú 24., 25. august a 1. september. Stretnutia minulosezónnych najlepších tímov - obhajcu ŠK Slovan Bratislava v Málinci a zdolaného finalistu MŠK Žilina v Bánovej sú pre účasť belasých a šošonov v pohárovej Európe odložené na neurčito.

V 2. kole sa predstaví 74 klubov v 37 zápasoch: 49 je postupujúcich z 1. kola a 25 mužstiev z dvoch najvyšších súťaží je doň priamo nasadených (druholigista – FC Rohožník je nasadený do 4. kola – pozn.). Hrá sa na jeden zápas a v prípade nerozhodného výsledku po riadnom hracom čase nasleduje jedenástkový rozstrel.

Okrem dnešného stretnutia Veľké Lovce – Dunajská Streda odvysiela huste.joj.sk ďalšie štyri duely MŠK FOMAT Martin – FK Pohronie, 1. FC Tatran Prešov – MFK Zemplín Michalovce (oba 24. 8.), FK Beluša – FC Spartak Trnava, MŠK Thermal Veľký Meder – AS Trenčín (oba 25. 8.).

Tri duely si budú môcť fanúšikovia pozrieť aj prostredníctvom Futbalnet.TV OFK Tovarníky – FC ViOn Zlaté Moravce (24. 8.), TJ Tatran Oravské Veselé – MFK Ružomberok a TJ Družstevník Radimov – FK Senica (25. 8.).

PROGRAM 2. KOLA SLOVNAFT CUPU

18.08 15:00
TJ Veľké Lovce
TJ Veľké Lovce
0 - 6
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
Koniec
18.08 15:00
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
0 - 4
FC ŠTK 1914 Šamorín
FC ŠTK 1914 Šamorín
Koniec
18.08 15:06
MŠK Senec
MŠK Senec
3 - 1
ŠK Tomášov
ŠK Tomášov
Koniec
24.08 15:00
OFK Tovarníky
OFK Tovarníky
0 - 3
FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
Koniec
24.08 15:00
MŠK FOMAT Martin
MŠK FOMAT Martin
0 - 5
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
Koniec
24.08 15:00
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
2 - 3
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
Koniec
24.08 15:00
FK Jesenské
FK Jesenské
0 - 3
MFK Dukla Banská Bystrica
MFK Dukla Banská Bystrica
Koniec
25.08 15:00
FK Beluša
FK Beluša
0 - 3
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava
Koniec
25.08 15:00
MŠK - Thermál Veľký Meder
MŠK - Thermál Veľký Meder
0 - 3
AS Trenčín
AS Trenčín
Koniec
25.08 15:00
TJ Tatran Oravské Veselé
TJ Tatran Oravské Veselé
0 - 3
MFK Ružomberok
MFK Ružomberok
Koniec
25.08 15:00
Telovýchovná jednota Družstevník Trstice
Telovýchovná jednota Družstevník Trstice
0 - 3
ŠKF Sereď
ŠKF Sereď
Koniec
25.08 15:00
TJ Družstevník Radimov
TJ Družstevník Radimov
0 - 1
FK Senica
FK Senica
Koniec
25.08 15:00
TJ Tatran Krásno nad Kysucou
TJ Tatran Krásno nad Kysucou
0 - 5
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
Koniec
25.08 15:00
FC - Žolík Malacky
FC - Žolík Malacky
0 - 3
MFK Skalica
MFK Skalica
Koniec
25.08 15:00
MFC SPARTAK Bánovce nad Bebravou
MFC SPARTAK Bánovce nad Bebravou
0 - 6
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
Koniec
25.08 15:00
FTC Fiľakovo
FTC Fiľakovo
0 - 4
FC KOŠICE
FC KOŠICE
Koniec
25.08 15:00
FC Baník Prievidza
FC Baník Prievidza
1 - 3
MŠK Púchov
MŠK Púchov
Koniec
25.08 15:00
FC Okoličná na Ostrove
FC Okoličná na Ostrove
0 - 8
KFC Komárno
KFC Komárno
Koniec
25.08 15:00
OFK Trebatice
OFK Trebatice
2 - 1
FC Petržalka
FC Petržalka
Koniec
25.08 15:00
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
2 - 1
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
Koniec

Značky