logo
MLÁDEŽ A ROZVOJ

SP ŽENY - Košičanka Bačová pred finále: Vydáme zo seba maximum

Pondelok, 6.5.2024 10:33 | Posledná aktualizácia 8.5.2024 08:55
Patricia Bačová - FC Kosiče - 2023
Kapitánka ženského tímu FC Košice Patrícia Bačová.
autor: FC Kosiče


BRATISLAVA (SFZ) - FC Košice vyradili na svojej ceste do finále dva prvoligové tímy, v stredu 8. mája ich bude čakať náročný duel. O ceste do finále Slovenského pohára žien rozpráva kapitánka Košíc Patrícia Bačová.

Cesta do finále bola ťažká, ale zároveň pekná. Podarilo sa nám zdolať dva tímy z 1. ligy. Boli to ťažké zápasy, ale o to viac sa tešíme na finále. Tím je pripravený najlepšie ako vie, celé mesiace v podstate trénujeme na tento deň. Nálada v tíme je veľmi dobrá, vieme aký ťažký zápas nás čaká, ale chceme si to najmä užiť,” vraví Košičanka Patrícia Bačová.

Patricia Bačová - FC Kosiče - 2023
Kapitánka ženského tímu FC Košice Patrícia Bačová.
autor: FC Košice, zdroj: FC Košice


Košice stoja v role outsidera, no ako vravia v tíme z metropoly východného Slovenska, nemajú čo stratiť: Naše šance vnímame tak, že nemáme čo stratiť, ale vieme toho získať veľa. Uvedomujeme si, v akej sme pozícii v zápase, ale určite nič Myjave nedarujeme zadarmo. Do zápasu pojdeme nastavené s čistou hlavou a jasným cieľom, vydať zo seba maximum.”

Finále Slovenského pohára žien má plánovaný začiatok v stredu 8. mája o 17:00 h. na Štadióne pod Zoborom v Nitre. Duel bude vysielať Futbalnet.tv

Press kit SFZ Spartak Myjava - FC Košice na stiahnutie TU

Slovensky pohar ženy finále Myjava Košice.png

Značky