SR WA – Hráčky po prehre s Islandom, Škorvánková: Bolí to, Vojteková: Je to sklamanie

Piatok, 27.11.2020 08:00 | Posledná aktualizácia 27.11.2020 07:46

autor: Roman Ferstl, zdroj: SFZ

SENEC (SFZ) – Slovenské futbalistky vo štvrtok predviedli v zápase kvalifikácie ME 2022, ktoré hostí Anglicko, proti favorizovaným Islanďankám tímový výkon. Severanky viac ako 60 minút držali v šachu, keď nad nimi viedli po góle Mikolajovej 1:0. Hostky v 62. minúte vyrovnali a v 67. a 77. minúte otočili po dvoch penaltách vývoj stretnutia vo svoj prospech. Po prehre 1:3 tak pred záverečným vystúpením v F-skupine proti Švédsku (1. decembra o 18.00 v Trnave) stratili naše hráčky šancu na 2. priečku. Pozrite si reakcie trénera Petra Kopúňa, kapitánky Dominika Škorvánkovej, brankárky Márie Korenčiovej a hráčky Jany Vojtekovej na včerajší duel.