U17 - Nominácia na 1. kolo kvalifikácie ME v Bielorusku | Slovenský futbalový zväz
logo
Reprezentácia

U17 - Nominácia na 1. kolo kvalifikácie ME v Bielorusku


autor: JELENA LUKIČOVÁ, zdroj: SFZ

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner slovenskej reprezentácie do 17 rokov Branislav Fodrek nominoval 20-členný káder na zápasy 1. kola kvalifikácie ME v Bielorusku.

Zraz nominovaných hráčov a realizačného tímu je v pondelok 11. októbra o 12:00 v hoteli Kormorán v Šamoríne.

PROGRAM ZÁPASOV

16.10. Bielorusko 17 - Slovensko 17 (Borisov, 16:00)
19.10. Arménsko 17 - Slovensko 17 (Minsk, 14:00)
22.10. Anglicko 17 - Slovensko 17 (Borisov, 16:00)

NOMINÁCIA

BRANKÁRI
Jakub Badžgoň
 (MŠK Žilina)
Michal Lukáč (DAC 1904 Dun. Streda)

OBRANCOVIA
Dávid Petrik
 (MFK Zemplín Michalovce)
Hugo Pávek
 (AS Trenčín)
Martin Rýzek
 (Spartak Trnava)
Adam Zajac (KGHM Zaglebie Lubin)
Adam Oravec (MŠK Žilina)
Michal Svoboda (S.P.A.L.)

STREDOPOLIARI
Filip Mielke
 (FK Železiarne Podbrezová)
Maximilián Marko
 (ŠK Slovan Bratislava)
Matej Šimun
 (MŠK Žilina)
Tadeáš Hájovský (AS Trenčín)
Milan Šimon Rehuš (TSG 1899 Hoffenheim)
Matúš Holíček (Crewe Alexandra FC)

ÚTOČNÍCI
Zoran Záhradník 
(MFK Zemplín Michalovce)
Jakub Murko (AS Trenčín)
Vladimír Vaľko (MŠK Žilina)
Andy Masaryk (Slovan Bratislava)
Leo Sauer
 (MŠK Žilina)
Ľuboš Praženka
(AS Trenčín)

NÁHRADNÍCI
BRANKÁR
Vincent Grúber 
(Spartak Trnava)

OBRANCOVIA 
Martin Polniš 
(Slovan Bratislava)
Juraj Košút 
(MFK Ružomberok)
Jakub Zemko
 (MŠK Žilina)
Martin Homola
 (Slovan Bratislava)
Filip Magát (MŠK Žilina)

STREDOPOLIARI
Samuel Hodúr 
(FC Nitra)
Botond Angyal
(DAC 1904 Dun. Streda)

ÚTOČNÍCI
Nikolas Šivák
 (MFK Zemplín Michalovce)
Samuel Závacký
 (AS Trenčín)
Marcel Bilčík
(Spartak Trnava)
Adrián Urban
 (DAC 1904 Dun. Streda)
Marcel Masár (FK Senica)

REALIZAČNÝ TÍM
Hlavný tréner: Branislav Fodrek
Asistent trénera: Rudolf Bíly
Tréner brankárov: Matej Babic
Kondičný tréner: Michal Kukučka
Technický vedúci: Jakub Kojnok
Lekár: Július Karácsony
Masér: Peter Spišiak

Značky