logo
Reprezentácia

U18 – Ekvádor – Slovensko 0:2

Streda, 24.4.2024 15:40 | Posledná aktualizácia 24.4.2024 15:40
U18-ECU-SVK_predzapasom.jpeg
Slovenská futbalová reprezentácia do 18 rokov pred zápasom na turnaji UEFA Friendship s Evkádorom (24.4.2024).
autor: Peter Tóth, zdroj: SFZ

BRATISLAVA (SFZ) – Reprezentanti do 18 rokov uspeli vo svojom druhom vystúpení na turnaji UEFA Friendship v tureckej Antalyi. Zverenci Martina Fabuša zvíťazili nad Ekvádorom gólmi Adamkoviča a Faška 2:0

Mladí slovenskí futbalisti mali výborný vstup do zápasu. Už po siedmich minútach hry otvoril skóre zápasu Denis Adamkovič. Na ďalší gól sa následne muselo čakať do 71. minúty, keď nariadený pokutový kop premenil kapitán slovenského výberu Šimon Faško.

Osemnástka víťazstvom 2:0 nadviazala na pondelkový úvodný zápas na turnaji v Turecku, v ktorom po remíze 1:1 v riadnom hracom čase zdolala Maroko v penaltovom rozstrele. Sokolíkov teraz čakajú dva dni voľna, po ktorých v sobotu od 11.00 SELČ nastúpia na svoj tretí zápas v Antalyi proti rovesníkom z Guatemaly.

PROGRAM ĎALŠÍCH ZÁPASOV REPREZENTÁCIE DO 18 ROKOV

27.04. Slovensko 18 – Guatemala 18 (Antalya, 11.00 SELČ)
30.04. zápas o umiestnenie

Časť obsahu sa nepodarilo zobraziť. Skúste znovunačítať stránku.

Značky