U19 - Nominácia na zápasy s Českom a Nórskom v Marbelle | Slovenský futbalový zväz
logo
Reprezentácia

U19 - Nominácia na zápasy s Českom a Nórskom v Marbelle

BRATISLAVA (SFZ) – Tréner reprezentácie do 19 rokov Albert Rusnák st. nominoval 20-členný káder na zápasy s Českom a Nórskom v španielskej Marbelle. 

Zraz nominovaných a realizačného tímu je v nedeľu 7. novembra o 15:00 v hoteli Bratislava v Bratislave.

PROGRAM ZÁPASOV
11.11. Česko U19 - Slovensko U19 (Marbella, 16:00)
13.11. Nórsko U19 - Slovensko U19 (Marbella, 16:00)

NOMINÁCIA

BRANKÁRI
Adam Danko
 (FK Železiarne Podbrezová)
Filip Baláž
 (MFK Dukla Banská Bystrica)

OBRANCOVIA
Samuel Kopásek
 (MŠK Žilina)
Michal Boledovič
(Spartak Trnava)
Jakub Luka
 (MFK Ružomberok)
Daniel Zsolt Szalma
 (FK DAC 1904 Dunajská Streda)
Samuel Magda
 (FC Košice)
Richard Hečko
 (Atalanta BC)
Šimon Mičuda (AS Trenčín)

STREDOPOLIARI
Gabriel Halabrín
 (FK Senica)
Dominik Hollý
 (AS Trenčín)
David Džavoronok
 (ŠK Slovan Bratislava)
Dominik Šnajder
 (MŠK Žilina)
Jakub Rakyta
(MFK Ružomberok)

ÚTOČNÍCI

Timotej Jambor
 (MŠK Žilina)
Adam Griger
 (LASK Linz)
Adam Gaži
 (AS Trenčín)
Branislav Spáčil
 (FC Petržalka)
Marek Švec (FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble)
Viktor Sliacky (FC Petržalka)


NÁHRADNÍCI

BRANKÁRI
Adam Hrdina 
(ŠK Slovan Bratislava)
Attila Horváth (
DAC 1904 Dun. Streda)

OBRANCOVIA
Adam Červeň
(MFK Dukla Ban. Bystrica)
Roman Šebeň 
(AS Trenčín)
Adrián Lehotský (
DAC1904 Dun. Streda)
Marek Ujlaky 
(Spartak Trnava)

STREDOPOLIARI
Thomas Kotlár
 (FC Spartak Trnava)
Marián Šmatlák 
(FK Pohronie Žiar n/Hronom)
Oliver Slivka
(FC Petržalka)
Máté Szolgai (DAC 1904 Dun. Streda)

ÚTOČNÍCI
Martin Mišovič
 (ŠK Slovan Bratislava)
Adrián Macejko 
(MFK Ružomberok)
Felix Daniel Tomík
(AS Trenčín)

REALIZAČNÝ TÍM

Hlavný tréner: Albert Rusnák st
Asistent trénera:
 Marek Ondrík
Tréner brankárov:
 Ivo Pilip
Kondičný tréner:
 Tomáš Vacula
Tréner pre hráčske funkcie: 
Peter Štefaňák
Manažér tímu: 
Martin Jakubko
Lekár:
 Martin Matúška
Fyzioterapeutka:
 Zuzana Maďarčíková
Masér:
 Bohuslav Slatkovský
Mentálna trénerka:
 Zuzana Pšenáková
Technický vedúci: 
Vladimír Dančík 

Značky