logo
Reprezentácia

WU 17 – Nominácia na kontrolný zraz v Bánovciach nad Bebravou

BRATISLAVA (SFZ) – Tréner reprezentácie dievčat do 17 rokov Jozef Jelšic nominoval 23-členný tím na kontrolný zraz v Bánovciach nad Bebravou. (7. 9. – 11. 9.)

Zraz nominovaných je v pondelok 7. septembra o 11.30 v hoteli Arkádia v Bánovciach nad Bebravou.

NOMINÁCIA

BRANKÁRKY
Petra Brnčová
(AS Trenčín)
Sofia Dupkalová (Partizán Bardejov BŠK)
Viktória Králiková (MFK Dukla Banská Bystrica)

OBRANKYNE
Natália Ollerová
(FC Baník Prievidza)
Barbora Čambalová (FC Spartak Trnava)
Juliana Horváthová (Spartak Myjava)
Michaela Ivanová (1. FC Tatran Prešov)
Zora Obertová (MŠK Žilina)
Barbora Vargová (ŠK Slovan Bratislava)
Nina Korimová (ŠK Slovan Bratislava)
Mária Petrová (Partizán Bardejov)

STREDOPOLIARKY
Slávka Cígerová
(MŠK FOMAT Martin)
Jana Jusková (1. FC Tatran Prešov)
Tamara Jedináková (MFK Ružomberok)
Aneta Komová (FC Baník Prievidza)
Sarah Konečná (FC Spartak Trnava)
Karolína Bayerová (ŠK Slovan Bratislava)
Laura Retkesová (Spartak Myjava)
Karen Mak (ŠK Slovan Bratislava)
Aneta Surová (ŠK Slovan Bratislava)
Adela Vašáková (1. FC Tatran Prešov)

ÚTOČNÍČKY
Zuzana Nina Nárožná
(Spartak Myjava)
Barbara Moravcová (1. FC Tatran Prešov)

NÁHRADNÍČKY

BRANKÁRKY
Marína Anna Štefániková (AS Trenčín)
Stela Kucharová (ŠK Slovan Bratislava)

OBRANKYNE
Soňa Hadbavná
(1. FC Tatran Prešov)
Simona Szabová (FC Petržalka)
Sofia Jalakšová (GFC Topoľčany)
Roxana Kolárová (Ferencvárosi Torna Club)
Ema Ťapajáková (MFK Ružomberok)

STREDOPOLIARKY
Sofia Anna Škerdová
(AS Trenčín)
Klaudia Tyčiaková (FC Nitra)
Ema Pivarníková (FC Košice)
Lenka Mazuchová (FC Nitra)
Darina Hrúziková (MFK Ružomberok)
Michaela Ferencová (FC Košice)

ÚTOČNÍČKA
Viktória Csámpayová
(FC Nitra)

REALIZAČNÝ TÍM

Tréner: Jozef Jelšic
Asistent trénera: Peter Januška
Asistent trénera: Patrik Durkáč
Tréner brankárok: Martin Poloha
Fyzioterapeutka: Karin Buday
Masérka: Valentína Ihriská
Lekárka: Zuzana Dohányosová
Technický vedúci: Filip Trosko

Značky