WU17 – Nominácia na prvé kolo kvalifikácie ME v Poprade | Slovenský futbalový zväz
logo
Reprezentácia

WU17 – Nominácia na prvé kolo kvalifikácie ME v Poprade

BRATISLAVA (SFZ) – Tréner reprezentácie WU17 Jozef Jelšic nominoval 20-členný tím na prvú fázu kvalifikácie ME v Poprade. Zraz nominovaných je 4. novembra o 12.45 v hoteli AquaCity Poprad.

PROGRAM
8. 11. o 17.00: Slovensko WU17 – Faerské ostrovy WU17
14. 11. o 17.00: Slovensko WU17 – Izrael WU17

NOMINÁCIA

BRANKÁRKY
Marína Anna Štefániková
 (AS Trenčín)
Erika Zjarová
 (MFK Ružomberok)

OBRANKYNE
Patrícia Urblíková (FC ViOn Z. Moravce – Vráble)
Nina Korimová
 (ŠK Slovan Bratislava)
Barbora Vargová
 (ŠK Slovan Bratislava)
Sofia Szabová 
(Györi ETO FC)
Juliana Horváthová
 (Spartak Myjava)
Jana Belicová
 (FC Spartak Trnava)
Soňa Servátková
 (1. FC Tatran Prešov)

STREDOPOLIARKY
Aneta Surová
 (ŠK Slovan Bratislava)
Ema Bilá 
(Partizán Bardejov BŠK)
Michaela Ferencová
 (1. FC Slovácko)
Sára Straková
 (AS Trenčín)
Ela Žigová
 (FC Spartak Trnava)
Michaela Martišková
 (FC Spartak Trnava)

ÚTOČNÍČKY
Klára Cabúková
 (AS Trenčín)
Adela Vašáková
 (1. FC Tatran Prešov)
Darina Hrúziková
 (MFK Ružomberok)
Zuzana Nina Nárožná
 (Spartak Myjava)
Linda Hlavinková
 (Partizán Bardejov BŠK)

NÁHRADNÍČKY

BRANKÁRKY
Sofia Dupkalová
 (Partizán Bardejov BŠK)
Viktória Králiková
 (FC Spartak Trnava)
Simona Jacková
 (FK Poprad)
Viktória Opálková 
(FK Senica)

OBRANKYNE
Viktória Krchnáková
 (SK Slavia Praha)
Barbara Prokopcová
 (FK Austria Viedeň)
Simona Chomová
 (1. FC Tatran Prešov)
Michaela Ivanová
 (1. FC Tatran Prešov)
Sára Dianová 
(GFC Topoľčany)
Kristína Pálová 
(FK Union Nové Zámky)
Zuzana Durcová
 (Spartak Myjava)
Ema Mazániková
 (AS Trenčín)
Vanesa Vojsová
 (Partizán Bardejov BŠK)

STREDOPOLIARKY
Monika Križanová 
(MŠK Považská Bystrica)
Nina Matušicová
 (Spartak Myjava)
Izabela Bukovičová
 (ŠK Slovan Bratislava)
Slávka Cígerová
 (MŠK Fomat Martin)
Tamara Naňová (ŠK Slovan Bratislava)

ÚTOČNÍČKY
Alica Turanová 
(ŠK Slovan Bratislava)
Nikola Pajunková (MŠK Fomat Martin)

REALIZAČNÝ TÍM
Hlavný tréner:
 Jozef Jelšic
Asistent trénera: Peter Januška
Asistent trénera: Cyril Janoško
Tréner brankárok: Roman Hodál
Fyzioterapeutky: Valentína Ihriská, Katarína Košlabová
Lekárka: Katarína Hricová
Technický vedúci: Filip Trosko

Značky