WU19 – Nominácia na kontrolný zraz v Bánovciach nad Bebravou | Slovenský futbalový zväz
logo
Reprezentácia

WU19 – Nominácia na kontrolný zraz v Bánovciach nad Bebravou

BRATISLAVA (SFZ) – Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval 25-členný tím na kontrolný zraz v Bánovciach nad Bebravou (15. 2. – 19. 2. 2021).

Zraz nominovaných je v pondelok 15. februára 2021 o 12.00 v hoteli Arkádia v Bánovciach nad Bebravou.

NOMINÁCIA

BRANKÁRKY
Vanesa Stachová
(FC Nitra)
Nikola Maťková (MŠK Žilina)
Petra Brnčová (AS Trenčín)

OBRANKYNE
Sofia Jalakšová
(GFC Topoľčany)
Juliana Pivarčiová (FC Spartak Trnava)
Patrícia Mudráková (MŠK Žilina)
Sára Kršiaková (Spartak Myjava)
Ema Ťapajáková (MFK Ružomberok)
Zuzana Lukáčová (FC Viktoria Plzeň)
Mária Petrová (Partizán Bardejov)
Klára Krajčiová (MŠK Žilina)

STREDOPOLIARKY
Radoslava Halásová
(ŠK Slovan Bratislava)
Radoslava Jacenková (Partizán Bardejov)
Lívia Múčková (ŠK Slovan Bratislava)
Karen Mak (ŠK Slovan Bratislava)
Tímea Feketevíziová (Györi ETO FC)
Lenka Mazuchová (FC Nitra)
Viktória Kovalíková (Lokomotíva Brno H. H.)
Jana Boorová (Spartak Myjava)
Laura Retkesová (Spartak Myjava)
Katarína Vredíková (Spartaka Myjava)
Sofia Anna Škerdová (AS Trenčín)

ÚTOČNÍČKY
Zora Obertová
(MŠK Žilina)
Kristína Sivčová (MFK Zemplín Michalovce)
Pavlína Hrdličková (ŠK Slovan Bratislava)

NÁHRADNÍČKY

BRANKÁRKY
Jana Králiková
(FK Poprad)
Marína Anna Štefániková (AS Trenčín)
Ivana Haringová (GFC Topoľčany)
Sofia Dupkalová (Partizán Bardejov)

OBRANKYNE
Roxana Kolárová
(FK Slovan Duslo Šaľa)
Sofia Čerňaková (ŠK Slovan Bratislava)
Barbora Čambalová (FC Spartak Trnava)

STREDOPOLIARKY
Angelika Laginová
(AS Trenčín)
Andrea Múčková (ŠK Slovan Bratislava)
Viktória Hanková (ŠK Slovan Bratislava)
Ella Glatzová (Spartak Myjava)
Vanda Buláková (GFC Topoľčany)
Viktória Tkáčiková (GFC Topoľčany)
Paulína Tonkovičová (FC Spartak Trnava)

REALIZAČNÝ TÍM

Tréner: Jozef Jelšic
Asistent trénera: Peter Januška
Asistent trénera: Patrik Durkáč
Tréner brankárok: Roman Hodál
Technický vedúci: Filip Trosko
Fyzioterapeutka: Anna Popelková
Fyzioterapeutka: Valentína Ihriská
Lekárka: Zuzana Dohányosová

Značky