logo
MLÁDEŽ A ROZVOJ

ŽENSKÝ FUTBAL - V Poprade sa hrá o majstrovskú trofej v kategórii WU19 a WU15

Streda, 12.6.2024 20:39 | Posledná aktualizácia 13.6.2024 08:26
FC Spartak Trnava WU15.jpeg

Bratislava (SFZ) - Od štvrtka (13. júna 2024) do soboty (15. júna 2024) sa v NTC Poprad koná záverčný turnaj o majstrovskú trofej v dievčenskej kategórii do 19 a do 15 rokov.

Futbalová sezóna dievčat vyvrcholí záverečným turnajom, ktorý sa po roku opäť koná v NTC Poprad. Na turnaji sa v kategórii do 19 rokov predstavia dievčatá z MŠK Žilina, 1. FC Tatran Prešov a Spartak Myjava. V minulej sezóne sa z titulu majsteriek Slovenska tešili dievčatá z Partizánu Bardejov.

Žilina a Prešov majú zastúpenie aj v kategórii do 15 rokov, tretím tímom na majstrovstvách Slovenska v tejto kategórii je Spartak Trnava. Minuloročnými obhajkaňami titulu sú dievčatá z Trnavy.

Majstrovstvá Slovenska sú vyvrcholením celého ročníka, kde sa stretnú najlepšie tímy vo svojich kategoriách. Záverečný turnaj sa opäť koná v NTC Poprad, kde na dievčatá čakajú skvelé podmienky. Zápasy budú sledovať aj mládežnícki reprezentační tréneri žien Peter Januška a Jozef Jelšic,” vraví koordinátorka ženského futbalu Lucia Haršanyová.

Záverečný turnaj o majstra Slovenska bude sledovať aj Roger Meichtry, ktorý má v UEFA na starosti elitný mládežnícky rozvoj hráčov.

Všetky zápasy môžete sledovať prostredníctvom futbalnet.tv

majstrovstvá slovenska - WU19/WU15 - NTC Poprad - jún2024
Plagát s rozpisom zápasov

Značky