ŽENY A - Nominácia na júnové zápasy s Čile a Rumunskom | Slovenský futbalový zväz
logo
Reprezentácia

ŽENY A - Nominácia na júnové zápasy s Čile a Rumunskom


autor: TOMÁŠ TAKÁČ, zdroj: SFZ

BRATISLAVA (SFZ) – Tréner reprezentácie SR WA Peter Kopúň nominoval 23-členný káder na dva medzištátne zápasy s Čile a s Rumunskom.

Zraz nominovaných hráčok a realizačného tímu je v pondelok 7. júna o 11.00 v hoteli Holiday Inn v Trnave.

PROGRAM ZÁPASOV
10.06. Slovensko - Čile (16:00, NTC Senec)
14.06. Slovensko - Rumunsko (17:00, NTC Senec)

NOMINÁCIA

BRANKÁRKY
Patrícia Chládeková
 (1. FC Saarbruücken)
Lucia El-Dahaibiová (FC Petržalka)
Dominika Rezeková (Slovan Bratislava)

OBRANKYNE
Jana Vojteková
 (SC Freiburg)
Andrea Horváthová (Czarni Sosnowiec)
Patrícia Fischerová (Czarni Sosnowiec)
Diana Bartovičová (Slavia Praha)
Monika Bytčánková (Slovan Bratislava)
Viktória Čeriová (Slovan Bratislava)
Kristína Košíková (FC Liberec)
Petra Zdechovanová (ROW Rybnik)

STREDOPOLIARKY
Lucia Ondrušová
(Sparta Praha)
Alexandra Bíróová
 (SKN St. Pölten)
Mária Mikolajová
 (SKN St. Pölten)
Valentína Šušolová (FC Liberec)
Laura Žemberyová (UaB Blazers)
Dominika Škorvánková (Montpellier HSC)
Stela Semanová (Partizán Bardejov)
Kristína Panáková (Spartak Myjava)
Kristína Tipulová (Slovan Bratislava)

ÚTOČNÍČKY
Martina Šurnovská (Slavia Praha)
Veronika Sluková (Czarni Sosnowiec)
Patrícia Hmírová (Górnik Leczna)

NÁHRADNÍČKY

BRANKÁRKY
Mária Korenčiová
 (AC Miláno)
Tamara Solárová (Partizán Bardejov)

OBRANKYNE
Monika Pirťanová (Spartak Myjava)
Michaela Moťovská (Slovan Liberec)
Diana Lemešová (SKV Altenmarkt)
Janka Lukáčová (Viktoria Plzeň)

STREDOPOLIARKY
Viktória Kaláberová (Real Oviedo)
Ľudmila Maťavková (Charleroi R. C. S. C.)
Dominika Koleničková (1. FC Saarbücken)
Michaela Havrilová (Sparta Praha)
Jana Boorová (Spartak Myjava)

ÚTOČNÍČKY
Monika Havranová
 (SV Horn)
Andrea Bogorová (Spartak Myjava)

REALIZAČNÝ TÍM
Hlavný tréner: Peter Kopúň
Asistent trénera: Michal Švihorík
Tréner brankárok: Ján Novota
Kondičný tréner: Martin Babinec
Technický vedúci: Vladimír Dančík
Lekár: Lucia Knappková
Fyzioterapeutka: Veronika Rybárová
Masér: Jindřich Ditrich
Kustód: Pavel Očoveji
Mentálna trénerka: Petra Pačesová

Značky