ŽENY A - Nominácia na kvalifikačné zápasy MS 2023 v Írsku a Švédsku | Slovenský futbalový zväz
logo
Reprezentácia

ŽENY A - Nominácia na kvalifikačné zápasy MS 2023 v Írsku a Švédsku


autor: ROMAN FERSTL, zdroj: SFZ

BRATISLAVA (SFZ) – Tréner reprezentácie SR WA Peter Kopúň nominoval 22-členný káder na dva kvalifikačné zápasy v Írsku a vo Švédsku.

Zraz nominovaných hráčok a realizačného tímu je v nedeľu 21. novembra do 12.00 v hoteli Senec v Senci.

PROGRAM ZÁPASOV
25. 11. Írsko - Slovensko (20:00, Dublin)
30. 11. Švédsko - Slovensko (19:00, Malmö)

NOMINÁCIA

BRANKÁRKY
Mária Korenčiová
 (AC Miláno)
Patrícia Chládeková
 (Wacker Innsbruck)
Dominika Rezeková (SKV Altenmarkt)

OBRANKYNE
Jana Vojteková
 (SC Freiburg)
Andrea Horváthová (Czarni Sosnowiec)
Patrícia Fischerová (Czarni Sosnowiec)
Diana Bartovičová (Slavia Praha)
Monika Bytčánková (Slovan Bratislava)
Viktória Čeriová (Slovan Bratislava)
Kristína Košíková (FC Slovan Liberec)
Nikol Mazúchová (Lokomotíva Brno H.H.)

STREDOPOLIARKY
Lucia Ondrušová 
(Sparta Praha)
Alexandra Bíróová
 (SKN St. Pölten)
Mária Mikolajová
 (SKN St. Pölten)
Dominika Škorvánková (Montpellier HSC)
Kristína Panáková
 (Spartak Myjava)
Diana Lemešová (Wacker Innsbruck)
Ľudmila Maťavková (Club Brugge)

ÚTOČNÍČKY
Martina Šurnovská (Slavia Praha)
Patrícia Hmírová (Apollon Ladies FC)
Laura Žemberyová (UaB Blazers)
Klaudia Fabová (KKPK Medyk Konin)

NÁHRADNÍČKY

BRANKÁRKA
Lucia El-Dahaibiová
 (FC Petržalka)

OBRANKYNE
Monika Pirťanová (Spartak Myjava)
Terézia Mrocková (Slovan Bratislava)
Desana Dianišková (Lokomotíva Brno H.H.)
Viktória Nagy (Ferencvárosi T.C.)
Barbora Valová (MŠK Žilina)
Jana Lukáčová (Viktoria Plzeň)
Michaela Moťovská (Slovan Liberec)

STREDOPOLIARKY
Stela Semanová (Slovan Bratislava)
Victoria Kaláberová (Aris Limassol)
Dominika Koleničková (KKKP Medyk Konin)
Jana Boorová (Spartak Myjava)
Laura Bieliková (1. FC Slovácko)

ÚTOČNÍČKY
Monika Havranová (Wacker Innsbruck)
Andrea Bogorová (Austria Viedeň)
Martina Švecová (Slovan Bratislava)
Simona Pružinská (MŠK Žilina)
Veronika Sluková (Czarni Sosnowiec)
Paulína Hrdličková (Slovan Bratislava)

REALIZAČNÝ TÍM
Hlavný tréner: Peter Kopúň
Asistent trénera: Michal Švihorík
Tréner brankárok: Ján Novota
Kondičný tréner: Martin Babinec
Hlavný vedúci: Ján Greguš
Technický vedúci: Michal Vengloš
Lekár: Lucia Knappková
Fyzioterapeutka: Veronika Rybárová
Masér: Jindřich Ditrich
Masér/Kustód: Pavel Očoveji
Mentálna trénerka: Petra Pačesová
PR manažér: Peter Šurin

Značky