Ženy A - Nominácia na kvalifikačné zápasy so Švédskom a vo Fínsku

V akcii Patrícia Hmírová.
autor: JOE BORG, zdroj: SFZ

BRATISLAVA (SFZ) – Tréner reprezentácie SR WA Peter Kopúň nominoval 22-členný káder na dva kvalifikačné zápasy so Švédskom a vo Fínsku.

Zraz nominovaných hráčok a realizačného tímu je v pondelok 13. septembra do 11.00 v hoteli Dolphin v Senci.

PROGRAM ZÁPASOV
17.09. Slovensko - Švédsko (17:30, NTC Senec)
21.09. Fínsko - Slovensko (17:15 SELČ, Turku)

NOMINÁCIA

BRANKÁRKY
Mária Korenčiová
 (AC Miláno)
Patrícia Chládeková
 (Wacker Innsbruck)
Dominika Rezeková (SKV Altenmarkt)

OBRANKYNE
Jana Vojteková
 (SC Freiburg)
Andrea Horváthová (Czarni Sosnowiec)
Patrícia Fischerová (Czarni Sosnowiec)
Diana Bartovičová (Slavia Praha)
Monika Bytčánková (Slovan Bratislava)
Viktória Čeriová (Slovan Bratislava)
Kristína Košíková (FC Slovan Liberec)

STREDOPOLIARKY
Lucia Ondrušová 
(Sparta Praha)
Alexandra Bíróová
 (SKN St. Pölten)
Mária Mikolajová
 (SKN St. Pölten)
Dominika Škorvánková (Montpellier HSC)
Stela Semanová (Slovan Bratislava)
Kristína Panáková (Spartak Myjava)
Diana Lemešová (Wacker Innsbruck)
Ľudmila Maťavková (Club Brugge)

ÚTOČNÍČKY
Martina Šurnovská (Slavia Praha)
Patrícia Hmírová (Apollon Ladies FC)
Laura Žemberyová (UaB Blazers)
Monika Havranová (Wacker Innsbruck)

NÁHRADNÍČKY

BRANKÁRKY
Lucia El-Dahaibiová
 (FC Petržalka)
Denisa Mochnacká (AZS UJ Krakov)

OBRANKYNE
Monika Pirťanová (Spartak Myjava)
Terézia Mrocková (Slovan Bratislava)
Nikol Mazúchová (Lokomotíva Brno H.H.)
Desana Dianišková (Lokomotíva Brno H.H.)

STREDOPOLIARKY
Kristína Tipulová (Slovan Bratislava)
Viktória Kaláberová (Aris Limassol)
Dominika Koleničková (KKKP Medyk Konin)
Jana Boorová (Spartak Myjava)
Viktória Nagy (Ferencváriosi T.C.)
Ella Glatzová (Spartak Myjava)

ÚTOČNÍČKY
Andrea Bogorová (Austria Viedeň)
Martina Švecová (Slovan Bratislava)
Alexandra Štrúbelová (MFK Dukla B. Bystrica)
Simona Pružinská (MŠK Žilina)
Klaudia Fabová (KKKP Medyk Konin)

REALIZAČNÝ TÍM
Hlavný tréner: Peter Kopúň
Asistent trénera: Michal Švihorík
Tréner brankárok: Ján Novota
Kondičný tréner: Martin Babinec
Technický vedúci: Michal Vengloš
Lekár: Lucia Knappková
Fyzioterapeutka: Veronika Rybárová
Masér: Jindřich Ditrich
Masér/Kustód: Pavel Očoveji
Mentálna trénerka: Petra Pačesová
PR manažér: Peter Šurin

Značky