ŽENY A - Nominácia na kvalifikačný zápas s Gruzínskom | Slovenský futbalový zväz
logo
Reprezentácia

ŽENY A - Nominácia na kvalifikačný zápas s Gruzínskom


autor: ROMAN FERSTL, zdroj: SFZ

BRATISLAVA (SFZ) – Tréner reprezentácie SR WA Peter Kopúň nominoval 20-členný káder na kvalifikačný zápas s Gruzínskom.

Zraz nominovaných hráčok a realizačného tímu je vo štvrtok 21. októbra do 12.30 v hoteli Horizont v Starej Lesnej.

ZÁPAS
26.10. Slovensko - Gruzínsko (16:30, NTC Poprad)

NOMINÁCIA

BRANKÁRKY
Mária Korenčiová
 (AC Miláno)
Patrícia Chládeková
 (Wacker Innsbruck)
Dominika Rezeková (SKV Altenmarkt)

OBRANKYNE
Jana Vojteková
 (SC Freiburg)
Andrea Horváthová (Czarni Sosnowiec)
Patrícia Fischerová (Czarni Sosnowiec)
Diana Bartovičová (Slavia Praha)
Monika Bytčánková (Slovan Bratislava)
Kristína Košíková (FC Slovan Liberec)
Nikol Mazúchová (Lokomotíva Brno H.H.

STREDOPOLIARKY
Alexandra Bíróová
 (SKN St. Pölten)
Mária Mikolajová
 (SKN St. Pölten)
Dominika Škorvánková (Montpellier HSC)
Diana Lemešová (Wacker Innsbruck)
Ľudmila Maťavková (Club Brugge)
Klaudia Fabová (KKPK Medyk Konin)

ÚTOČNÍČKY
Martina Šurnovská (Slavia Praha)
Patrícia Hmírová (Apollon Ladies FC)
Laura Žemberyová (UaB Blazers)
Monika Havranová (Wacker Innsbruck)

NÁHRADNÍČKY

BRANKÁRKY
Lucia El-Dahaibiová
 (FC Petržalka)
Denisa Mochnacká (AZS UJ Krakov)

OBRANKYNE
Viktória Čeriová (Slovan Bratislava)
Monika Pirťanová (Spartak Myjava)
Desana Dianišková (Lokomotíva Brno H.H.)
Barbora Valová (MŠK Žilina)
Jana Lukáčová (Viktoria Plzeň)

STREDOPOLIARKY
Lucia Ondrušová (Sparta Praha)
Stela Semanová (Slovan Bratislava)
Kristína Panáková (Spartak Myjava)
Viktória Kaláberová (Aris Limassol)
Dominika Koleničková (KKKP Medyk Konin)
Viktória Nagy (Ferencvárosi T.C.)

ÚTOČNÍČKY
Andrea Bogorová (Austria Viedeň)
Veronika Sluková (Czarny Sosnowiec)
Simona Pružinská (MŠK Žilina)

REALIZAČNÝ TÍM
Hlavný tréner: Peter Kopúň
Asistent trénera: Michal Švihorík
Tréner brankárok: Ján Novota
Kondičný tréner: Martin Babinec
Technický vedúci: Michal Vengloš
Lekár: Lucia Knappková
Fyzioterapeutka: Veronika Rybárová
Masér: Jindřich Ditrich
Masér/Kustód: Pavel Očoveji
Mentálna trénerka: Petra Pačesová
PR manažér: Peter Šurin

Značky