MUŽI A - Vstupenky na kvalifikačný zápas Slovensko - Bosna a Hercegovina v predaji od piatku

Streda, 1.3.2023 13:02 | Posledná aktualizácia 3.3.2023 10:01

BRATISLAVA (SFZ) - Slovenský futbalový zväz oznamuje fanúšikom, že vstupenky na zápas kvalifikácie ME 2024 Slovensko - Bosna a Hercegovina (26. marca 2023 o 20.45 na NFŠ v Bratislave), sú v predaji online od piatku 3. marca 2023 od 11.00.

ONLINE PREDAJ

Vstupenky sú v predpredaji online

Slovensko – Bosna a Hercegovina                Ticketmedia.sk

CENA VSTUPENIEK A PODMIENKY PREDAJA

1. kategória                                   25 eur

2. kategória                                   15 eur

ZŤP-S (vozíčkar + doprovod)       2 eurá / jedna vstupenka pre dve osoby

Business vstupenka                      150 eur

Zľava z ceny vstupenky: deti do 12 rokov / ZTP / Senior 62+:  

1.kategória                           19 eur 

2.kategória                           11 eur 

V prípade tohto zápasu, budú do predaja dané primárne sektory v spodnom ovále a horné sektory na B tribúne. 

POMIENKY NÁKUPU

  • registrácia – vytvorenie si konta na web stránke Ticketmedia.sk, potrebné najmä na doručenie elektronických vstupeniek
  • zápas bude vedený v osobitnom režime a vstupenky sa budú predávať na meno a priezvisko, dátum narodenia, adresu každého držiteľa vstupenky, bez ohľadu na sektor. 
  • na jeden nákup, tj. na jedného registrovaného užívateľa(zákazníka), bude možné si zakúpiť max. 4 vstupenky a ku každej vstupenke je potrebné uviesť meno a priezvisko držiteľa vstupenky, ktorý sa aj daného zápasu zúčastní. 
  • upozorňujeme, že mená na vstupenkách sa nebudú dať zmeniť/zameniť za nového držiteľa.
  • Taktiež nie je možné údaje na vstupenke prepisovať. Akonáhle budú údaje na vstupenke prepisované, držiteľ takejto vstupenky nemusí byť vpustený na štadión. Údaje na vstupenke musia byť vytlačené priamo zo systému predajcu vstupeniek. Pri nákupe sa zadávajú údaje každého držiteľa vstupenky, ktorý sa priamo zúčastní na uvedenom zápase a nie údaje kupujúceho.
  • pri nákupe sa uvádzajú údaje uvedené vyššie každého držiteľa vstupenky, avšak na vstupenke bude uvedené iba meno a priezvisko konkrétneho držiteľa vstupeniek
  • priamy online nákup vstupeniek, bez možnosti rezervácie a bez možnosti zakúpenia v kamenných predajných miestach
  • každý kupujúci musí v nákupnom košíku zaškrtnúť políčko „Súhlas so Všeobecnými obchodnými podmienkami“, ako aj „Súhlas dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov pre účely zápas KVALIFIKÁCIA ME 2024: SLOVENSKO – BOSNA a HERCEGOVINA, dňa 26. 3. 2023“

INFORMÁCIA PRE FANÚŠIKOV BOSNY A HERCEGOVINY

Vzhľadom na to, že Futbalová federácia Bosny a Hercegoviny obdržala od UEFA trest za výtržnosti jej fanúšikov počas zápasu Ligy národov Rumunsko – Bosna a Hercegovina (26.9.2022), nebude možné predávať vstupenky pre jej fanúšikov na najbližší UEFA zápas, ktorým je práve zápas Slovensko – Bosna a Hercegovina (26.3.2023). Z tohto dôvodu bola nastavená geoblokácia pri online predaji vstupeniek, ktoré bude možné zakúpiť iba z územia SR, nie zo zahraničia.

SFZ všetkým fanúšikom Bosny a Hercegoviny odporúča, aby si vstupenky na tento zápas nekupovali, ani prostredníctvom iných sprostredkovateľov, nakoľko im nebude umožnený vstup na podujatie. 

Prikladáme rozhodnutie UEFA o uložení trestu, ktoré nám bolo doručené z Futbalovej federácie Bosny a Hercegoviny a týmto žiadame fanúšikov Bosny a Hercegoviny, aby sa v prípade ďalších otázok obrátili na svoju futbalovú federáciu.

Osobám, ktoré budú vyhodnotené organizátorom podujatia ako rizikové v zmysle § 2 písm. j) Zákona č. 1/2014 Z. z. o organizovaní verejných športových podujatí a o doplnení niektorých zákonov nebude umožnený vstup na podujatie.

INFORMATION FOR FANS OF BOSNIA AND HERZEGOVINA

Bosnia and Herzegovina Football Federation has received a disciplinary sanction from UEFA for racist behaviour of its supporters, throwing of objects, acts of damage and crowd disturbances during the UEFA Nations League match: Romania - Bosnia and Herzegovina (played on 26th September 2022 in Romania). Therefore, it will not be possible to sell tickets for the away fans for next (1) UEFA competition match, which is the upcoming UEFA EQ match: Slovakia - Bosnia and Herzegovina, taking place on 26th March 2023. 

Regarding the above-mentioned matter, geo-blocking has been implemented to online tickets sale and it will be possible to buy tickets only from the territory of the Slovak Republic, not from abroad. 

Slovak football association (SFZ) recommends supporters of Bosnia and Herzegovina not to buy tickets for this match as they may be refused entering the stadium by the security.

Attached is an official UEFA disciplinary decision regarding the sanction which has been delivered by Bosnia and Herzegovina Football Federation. In case of other questions Slovak FA(SFZ) hereby asks all supporters of Bosnia and Hercegovina to address questions to Bosnia and Hercegovina Football Federation.

The entry to the event will not be allowed to those persons who will be evaluated by the organiser (SFZ) as risk supporters according to the § 2 letter j) Act no. 1/2014 Coll. of laws on the organization of public sports events and on the addition of some laws.


UEFA Decision of the control, ethics and disciplinary body.pdf

PONUKA BUSINESS / SKY BOX

V prípade záujmu o BUSINESS(VIP) vstupenky alebo o SKY BOX, je možné nás kontaktovať e-mailom na vstupenky@futbalsfz.sk alebo vyplnením formulára, ktorý je súčasťou ponuky. 

BIH_SKYBOX_26.3.2023_NFŠ BA.pdf
BIH_BUSINESS_26.3.2023_NFŠ BA.pdf

ŠTADIÓN 

Brány štadiónov sa v deň zápasu otvoria 2 hodiny pred výkopom, tj. o 18:45 hod., ak nebude rozhodnuté inak. 

V prípade zľavnených vstupeniek je potrebné sa pri vstupe na štadión preukázať patričným dokladom (ZŤP preukaz, dokladom totožnosti alebo kartičkou poistenca, ak sa jedná o dieťa do 12 rokov), ak bude držiteľ vstupenky vyzvaný usporiadateľom pri vstupe na štadión.

V deň zápasu budú pred vstupom na štadióne prebiehať kontroly:

  • kontrola dokladu totožnosti oproti vstupenke, na ktorej budú uvedené údaje držiteľa vstupenky
  • bezpečnostná prehliadka a následne vstup cez turnikety na štadión

Osobám, ktoré budú vyhodnotené organizátorom podujatia ako rizikové v zmysle § 2 písm. j) Zákona č. 1/2014 Z. z. o organizovaní verejných športových podujatí a o doplnení niektorých zákonov nebude umožnený vstup na podujatie.

POKLADNE

V deň zápasu nebudú pokladne na štadióne otvorené, naďalej bude možné vstupenky zakúpiť online až do času výkopu, tj. do 20:45 hod.  

Značky