SR A – Škriniar a Boženík si prevzali trofej pre Futbalistu roka a Cenu Petra Dubovského | Slovenský futbalový zväz
logo
Reprezentácia

SR A – Škriniar a Boženík si prevzali trofej pre Futbalistu roka a Cenu Petra Dubovského

SENEC (SFZ) – Prezident Ján Kováčik a generálny sekretár SFZ Peter Palenčík odovzdali v Senci, počas reprezentačného zrazu, trofej víťazovi ankety Futbalista roka 2019 Milanovi Škriniarovi a Cenu Petra Dubovského pre najlepšieho slovenského futbalistu do 21 rokov Róbertovi Boženíkovi.

Slovenský futbalový zväz a denník Pravda zorganizovali aj v minulom roku prestížnu anketu o najlepšieho Futbalistu roka, žiaľ, opatrenia v súvislosti s pandémiou nedovolili vyhlásiť výsledky ankety v tradičnom marcovom termíne v rámci slávnostného galavečera.

Oficiálne výsledky ankety o Futbalistu roka 2019 oznámili zástupcovia denníka Pravda v marci prostredníctvom tlačových agentúr, reprezentačný zraz pred blížiacimi sa zápasmi Ligy národov bol vôbec prvou príležitosťou v tomto kalendárnom roku odovzdať trofeje víťazom ankiet.

Cenu z rúk prezidenta SFZ  Jána Kováčika a generálneho sekretára SFZ Petra Palenčíka pre najlepšieho Futbalistu roka 2019 prevzal Milan Škriniar, držiteľom prestížnej Ceny Petra Dubovského sa stal Róbert Boženík.

Rozhovor s Futbalistom roka 2019 - Milanom Škriniarom

Rozhovor s držiteľom Ceny Petra Dubovského za rok 2019 – Róbertom Boženíkom

Značky