U19 - Nominácia na októbrový UEFA turnaj na Slovensku | Slovenský futbalový zväz

U19 - Nominácia na októbrový UEFA turnaj na Slovensku


autor: B4SPORTSCAMPS, zdroj: SFZ

BRATISLAVA (SFZ) – Tréner reprezentácie do 19 rokov Albert Rusnák st. nominoval 21-členný tím na zápasy v rámci UEFA turnaja, ktorý sa bude konať na Slovensku.

Zraz nominovaných a realizačného tímu je v nedeľu 3. októbra o 15:00 v hoteli Sitno vo Vyhniach.

PROGRAM ZÁPASOV
06. 10. Slovensko 19 - Nemecko 19 (Žiar nad Hronom, 18:00)
09. 10. Slovensko 19 - Holandsko 19 (Žiar nad Hronom, 19:00)
12. 10. Slovensko 19 - Portugalsko 19 (Žiar nad Hronom, 18:00)

NOMINÁCIA

BRANKÁRI
Adam Danko
 (FK Železiarne Podbrezová)
Filip Baláž
 (MFK Dukla Banská Bystrica)
Adam Hrdina 
(ŠK Slovan Bratislava)

OBRANCOVIA
Samuel Kopásek
 (MŠK Žilina)
Marek Mičák
 (ŠK Slovan Bratislava)
Urban Mazanovský
 (AS Trenčín)
Jakub Luka
 (MFK Ružomberok)
Daniel Zsolt Szalma
 (FK DAC 1904 Dunajská Streda)
Samuel Magda
 (FC Košice)
Richard Hečko
 (Atalanta BC)

STREDOPOLIARI
Gabriel Halabrín
 (FK Senica)
Dominik Hollý
 (AS Trenčín)
Artur Gajdoš
 (AS Trenčín)
Samuel Urgela
 (FK Železiarne Podbrezová)
Marián Šmatlák
(FK Pohronie Žiar n/Hronom)

ÚTOČNÍCI
Timotej Jambor
 (MŠK Žilina)
Adam Griger
 (LASK Linz)
Adam Gaži
 (AS Trenčín)
Branislav Spáčil
 (FC Petržalka)
Martin Mišovič
 (ŠK Slovan Bratislava)
Adrián Macejko
(MFK Ružomberok)

NÁHRADNÍCI

BRANKÁR
Attila Horváth (
DAC 1904 Dun. Streda)

OBRANCOVIA
Nicolas Šikula 
(FK Železiarne Podbrezová)
Roman Šebeň
(AS Trenčín)
Adrián Lehotský (
DAC1904 Dun. Streda)
Marek Ujlaky
(Spartak Trnava)

STREDOPOLIARI
Thomas Kotlár
 (FC Spartak Trnava)
David Džavoronok
 (ŠK Slovan Bratislava)
Dominik Šnajder
 (MŠK Žilina)

ÚTOČNÍCI
Marek Švec
 (FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble)
Martin Kušnír
 (ŠK Slovan Bratislava)
Timotej Kudlička
(Spartak Trnava)
Michal Boledovič
(Spartak Trnava)

REALIZAČNÝ TÍM

Hlavný tréner: Albert Rusnák st
Asistent trénera:
 Marek Ondrík
Tréner brankárov:
 Ivo Pilip
Kondičný tréner:
 Tomáš Vacula
Tréner pre hráčske funkcie: 
Peter Štefaňák
Manažér tímu: 
Martin Jakubko
Lekár:
 Róbert Filep
Fyzioterapeutka:
 Zuzana Maďarčíková
Masér:
 Bohuslav Slatkovský
Mentálna trénerka:
 Zuzana Pšenáková
Technický vedúci: 
Vladimír Dančík 

Značky