logo
Reprezentácia

WU15 – Nominácia na dva prípravné zápasy s Českom - zraz zrušený


autor: Roman Ferstl, zdroj: SFZ

BRATISLAVA (SFZ) – Tréner reprezentácie WU15 Peter Januška síce nominoval 20-členný tím na dva prípravné zápasy s Českom, no zasiahli covidové opatrenia a zraz museli zrušiť.

NOMINÁCIA

BRANKÁRKY
Julianna Gajdošová 
(FC Union Nové Zámky)
Sofia Valenčinová (1. FC Tatran Prešov)

OBRANKYNE
Daniela Michalcová 
(MŠK Žilina)
Simona Vaculová (ŠK Slovan Bratislava)
Liliana Madajová (MFK Baník Veľký Krtíš)
Anna Sophie Hierzer (MFK Vranov nad Topľou)
Tereza Petrášová  (1. FC Tatran Prešov)
Nina Grácová (GFC Topoľčany)
Šarlota Noemi Kundravá (MFK Vranov nad Topľou)

STREDOPOLIARKY
Simona Horváthová (FKM Nové Zámky)
Katarína Bučková (1. FC Tatran Prešov)
Lucia Rumančíková (FK Spišská Nová Ves)
Nina Nedoroščíková (1. FC Tatran Prešov)
Matilda Sluková (Spartak Myjava)
Viktória Satinová (MŠK Púchov)
Lola Gibejová (ŠK Slovan Bratislava)

ÚTOČNÍČKY
Eva Pálková 
(SDM Domino)
Melánia Glodová (MFK Vranov nad Topľou)
Dominika Gondová (ŠK Slovan Bratislava)
Tamara Kramlíková (Spartak Myjava)

NÁHRADNÍČKY
BRANKÁRKY
Sabína Rabčanová 
(FA UNITED N-KL-G)
Nikola Dužarová 
(1. FC Tatran Prešov)
Ivana Sorbyová (FKP Bratislava)

OBRANKYNE
Zuzana Barutová 
(FC Spartak Trnava)
Katarína Škodová 
(TJ Družstevník Chtelnica)
Nikola Strelcová 
(FK Železiarne Podbrezová)
Dominika Blažeková 
(ŠK Slovan Bratislava) 
Laura Bindasová 
(MFK Vranov nad Topľou)
Sofia Babjaková 
(FK Humenné)
Simona Juríčková (TJ Plevník-Drienové)

STREDOPOLIARKY
Nela Zavaterníková 
(TJ Baník Kalinovo)
Nikola Huléni 
(FC Baník Prievidza)
Zuzana Glézlová 
(FKM Karlova Ves Bratislava)
Simona Kantoríková 
(MŠK Žilina)
Vera Handlovská 
(FK Slovan Ivanka pri Dunaji)
Diana Ivanová (ŠK Nová Dedinka)
Paula Spišáková (1. FC Tatran Prešov)

ÚTOČNÍČKY
Simona Čertíková 
(FC Baník Prievidza)
Lilian Geczyová 
(FC Baník Prievidza)
Natália Mikulová 
(TJ Slovan Skalité)
Natália Bobčeková 
(ŠK Lúčky – kúpele)
Sofia Franková 
(1. FC Tatran Prešov)
Iveta Bazgerová 
(TJ Slovan Skalité)
Nina Mattová
 (FK TEMPO Partizánske)
Natália Polačková
 (FC Spartak Trnava)

REALIZAČNÝ TÍM
Hlavný tréner:
 Peter Januška
Asistentka trénera: 
Iveta Neveďalová
Asistentka trénera: Lucia Haršanyová
Tréner brankárok: Martin Poloha
Lekárka: 
Zuzana Dohányosová
Fyzioterapeutka: Beáta Pinkeová
Technický vedúci: Vladimír Dančík

Značky