SR WU15 – Nominácia na kontrolný zraz v Bánovciach nad Bebravou | Slovenský futbalový zväz
logo
Reprezentácia

SR WU15 – Nominácia na kontrolný zraz v Bánovciach nad Bebravou

BRATISLAVA (SFZ) – Nový kormidelník reprezentácie dievčat do 15 rokov Peter Januška nominoval tím na kontrolný zraz v Bánovciach nad Bebravou.

Zraz nominovaných je v utorok 10. septembra o 12.00 v hoteli Arkádia v Bánovciach nad Bebravou.

NOMINÁCIA

BRANKÁRKY
Viktória Králiková (MFK Dukla Banská Bystrica)
Marína Anna Štefániková (AS Trenčín)
Sofia Dupkalová (Partizán Bardejov BŠK)

OBRANKYNE
Juliana Horváthová (MFK Dukla Banská Bystrica)
Timea Vavrová (TJ Štart Svinná)
Nina Korimová (FTC Fiľakovo)
Sofia Szabová (FK DAC 1904 D. Streda)
Simona Chomová (1. FC Tatran Prešov)
Viktória Cuperová (Partizán Bardejov BŠK)
Vanesa Pomajbová (Spartak Myjava)
Miroslava Gregorcová (FC TJ Oravský Podzámok)

STREDOPOLIARKY
Zuzana Nina Nárožná (MFK Dukla Banská Bystrica)
Jana Jusková (1. FC Tatran Prešov)
Simona Cedulová (FC Spartak Trnava)
Stela Jelenčicová (FC Union Nové Zámky)
Lesana Luptáková (1. FC Tatran Prešov)
Vanessa Dunajská (FK Železiarne Podbrezová)
Michaela Ferencová (FC Košice)
Aneta Surová (FK Železiarne Podbrezová)
Darina Hrúziková (OŠK Istebné)
Adela Vašáková (FK TJ Sokol Brezovica)

ÚTOČNÍČKY
Viktória Csámpayová (FC Nitra)
Karolína Bučková (MFK Tatran Liptovský Mikuláš)

NÁHRADNÍČKY

Slávka Cígerová (TJ Družstevník Ďanová)
Nina Čobejová (Partizán Bardejov BŠK)
Valentína Flajžíková (FK Senica)
Laura Baranová (FC Petržalka)
Barbora Vargová (ŠK Slovan Bratislava)
Ivanka Kozárová (ŠK Slovan Bratislava)
Elisa Kunková (AS Trenčín)
Nicol Eperjesiová (1. FC Tatran Prešov)
Kristína Bartošová (MFK Záhorská Bystrica)
Patrícia Urblíková (FC Vion Zlaté Moravce – Vráble)
Lenka Čoknayová (FC Spartak Trnava)
Vanesa Vojsová (Partizán Bardejov BŠK)
Anna-Mária Ufnárová (FK Humenné)
Michaela Ivanová (1. FC Tatran Prešov)
Zuzana Dibáková (OŠK Havran Ľubochňa)
Petra Merčiaková (FC Vion Zlaté Moravec – Vráble)
Dominika Zacharová (MŠK Fomat Martin)

REALIZAČNÝ TÍM

Tréner: Peter Januška
Asistentky trénera: Iveta Neveďalová, Ivana Balážiková
Tréner brankárok: Martin Poloha
Technický vedúci: Filip Trosko
Fyzioterapeutka: Veronika Bandíková
Lekárka: Diana Cipciarová

Značky